STRESS RELEASE THERAPY WORKSHOP

21. 3. 2025
Praha 1

Srdečně vás zveme na STRESS RELEASE THERAPY WORKSHOP, který je určen pro lidi s přesahem – podnikatele, zakladatele firem, a pro všechny, kteří každý den posouvají své hranice a překonávají výzvy, ať už ty každodenní, nebo strategické.

Tento workshop bude hned dvojí premiérou. Zaměříme se na jednoduché techniky vycházející z poznání fungování mozku a vědeckých výzkumů. Dále představíme symfonické skladby Varhana Orchestroviče Bauera, který studoval prastaré léčivé principy a postupy v hudbě. Tóny a frekvence totiž ovlivňují zapojování svalů, pomáhají při „propuštění“ stresu a mají očistné účinky. Poprvé zazní jeho Frequency Healing Symphony jejíž součástí budou i vokály Vojty Dyka. Hudba, kde uslyšíte i vodu, není náhoda. Symbolismus vody totiž nese univerzální podtón čistoty. Voda je považována za pramen života, je s námi od vzniku světa a tvoří velkou část našeho těla.

Pro toto setkání jsme úmyslně zvolili týden, kdy přivítáme první jarní den.  Akci tedy symbolicky uskutečníme v pátek 21. 3. v odpoledních hodinách, kdy se již všichni těšíme na odpočinek, klid a pohodu po náročném týdnu. Zázemí nám vytvoří výjimečné prostory kláštera minoritů sv. Jakuba, který již 800 let patří mezi nejvýznamnější duchovní místa v Česku a nyní byl otevřen veřejnosti. Zájemci budou mít také příležitost zhlédnout výstavu Oslava jara v románských sklepeních.

Pozvánka byla zaslána emailem.