Prostřednictvím trojice knih rozhovorů s úspěšnými českými podnikateli ukazujeme, že život sám a cesta k úspěchu nemusí vždy vést rovně a přímo na vrchol. Často bývá plná zvratů, odboček a těžkostí, které je potřeba prožít a překonat.

Pokud ovšem člověk v sobě najde dost vůle, síly a odhodlání, dostaví se úspěch a poznání, že má smysl se snažit překonávat těžkosti. Někdy naopak úspěch přichází rychle a bez varování.

Jak se s úspěchem vyrovnat, jaký k tomu všemu zaujmout postoj a nalézt celkové naplnění? Jak dojít k nadhledu a rovnováze díky svému nastavení pro spolupráci a prospěch celku?

Témata se prolínají všemi třemi díly knižní trilogie SVOU VLASTNÍ CESTOU.
Most k úspěchu – Co dokáže úspěch – Naplněná vize.

Knihy mají mimořádné grafické a typografické zpracování a jsou distribuovány v nákladu cca 4.000 kusů v rámci knižní sítě celé České republiky včetně online verze.

Most k úspěchu - 1. díl

První díl trilogie. Kniha podnikatelských a zároveň životních příběhů, které se mohou stát inspirací jak pro začínající podnikatele, tak pro všechny, co někdy ztrácejí naději a snaží se vyrovnat s těžkostmi nejen v byznysu. V rozhovorech s lidmi, jejichž vůle překonávat překážky a vytrvalost s níž šli za svou vizí je dovedla k úspěchu, najdete příklady toho, co všechno může podnikání ovlivnit i jaké ztráty tento úspěch občas přináší.

Vydáno v listopadu 2021.

ZAKOUPENÍ KNIHY Osobnosti prvního dílu

Co dokáže úspěch - 2.díl

Někdy úspěch přijde nečekaně brzy, jindy si na něj musíme roky počkat a překonat mnoho překážek. Co úspěch s člověkem udělá a jaké jsou zkušenosti lidí, kteří prožili euforii i procitnutí. Co si počít s vlastním egem? Jak se z úspěchu nezbláznit a zůstat sám sebou? Jaký zaujmout postoj k sobě samému, svému okolí a nalézt rovnováhu a celkové naplnění? Na tyto a mnoho dalších otázek vám odpoví druhá část trilogie Svou vlastní cestou.

Vydáno v listopadu 2022.

ZAKOUPENÍ KNIHY Osobnosti druhého dílu

Naplněná vize - 3.díl

Kolik toho musí člověk zažít, aby začal chápat souvislosti v širším měřítku? Kdy začíná rozumět tomu, že společně dokážeme nejvíc a jedině jako součást celku vše dává smysl? Rozhovory s lidmi, kteří v podnikání došli na vrchol a přesto si dokázali zachovat zdravý selský rozum a našli rovnováhu, vydali se cestou sdílení a podpory.

Vydáno v listopadu 2023.

ZAKOUPENÍ KNIHY Osobnosti třetího dílu

Kdo je za projektem?

Helena Kohoutová

Zakladatelka projektu

Česká podnikatelka, u které potřeba jít vlastní cestou a touha nacházet podobně naladěné lidi zvítězila nad uměleckou dráhou. Od 90.let minulého století své myšlenky, vize a cíle realizuje v projektech, které založila a sdružila v Podnikatelské platformě Helas, jejíž součástí jsou …

Kateřina Černá

Autorka

Novinářka žijící téměř dvacet let v Praze, stále hrdá na své rodné Slezsko. Po studiích na Slezské univerzitě v Opavě a Fakultě umění v ateliéru Jiřího Surůvky Ostravské univerzity se věnovala režii, fotografování a intermediální tvorbě. Od roku 2007 se její profesní kariéra spojila s tištěnými médii…

Barbora Klimszová

Knižní a grafický design

Významná česká grafická designérka, fotografka a držitelka řady ocenění Barbora Klimszová vystudovala grafický design a vizuální komunikaci na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni…

Produkce & Organizace

PRODUKCE & ORGANIZACE:

EEZY Publishing, s.r.o.
Na Pankráci 1618/30, 148 00 Praha 4
Ing. Tomáš Černý, ředitel
telefon: 725 575 138, e-mail: cerny@eezy.cz
Ing. Lucie Jůn, projektová manažerka
telefon: 724 767 147, e-mail: lucie.jun@eezy.cz
www.eezy.cz

 

Agentura Helas, s.r.o.
Na Poříčí 1040/10, 110 00 Praha 1
telefon: 220 570 708, email: helas@helas.org
www.hnec.cz

 

 

 

TECHNICKÉ INFORMACE

  • profesionální grafické a redakční zpracování
  • zajištění fotoprodukce & „zážitkové“ focení v klášteře minoritů sv. Jakuba spojené se společenským setkáním protagonistů knihy

  • kvalitní vytištění knihy

  • slavnostní křest

  • distribuce knih do kompletní maloobchodní sítě knihkupectví po celé ČR včetně e-shopů

  • zajištění obchodní a marketingové podpory prodeje

  • slavnostní křest knihy

  • přednostní vystavení knih v prodejnách největších knihkupeckých sítí: Kosmas, Luxor, Dobrovský atd.

  • online kampaň na největších knižních e-shopech www.knihydobrovsky.cz, www.kosmas.cz, www.luxor.cz

  • inzerce v knižních periodikách Knihcentrum revue, Dobro.druh, magazín Page, Knižní novinky