DAŇOVÉ OPTIMALIZACE VS. DAŇOVÝ ÚNIK - UMĚNÍ NAVIGACE V DAŇOVÝCH VODÁCH

18. 6. 2024
Praha 4
Kdy:
18. červen 2024 10:00
Město:
Praha 4
Místo:
Budova Element, 5. patro, Na Strži 2102/61a

Zjistěte, jaké kroky můžete podniknout, abyste minimalizovali riziko daňové kontroly. Zdůrazníme důležitost detailů a upozorníme na běžné chyby, které mohou vést k problémům.

Přijměte naše pozvání na seminář, který je ideální pro podnikatele, účetní a finanční manažery, kteří chtějí získat hlubší porozumění daňovým zákonům a naučit se, jak efektivně řídit daňové povinnosti svých firem bez zbytečných rizik.

Probereme celý průběh daňové kontroly a připravíme vás na to, jak se na ni co nejlépe připravit.

Rozlišujeme mezi optimalizací a únikem:

  • Jaké jsou právní důsledky daňových úniků?
  • Poznejte, co definuje daňový podvod a jaká trestní odpovědnost s ním souvisí.

Nástroje daňového plánování:

  • Naučte se, jak efektivně využívat daňové strategie, aniž byste riskovali střet s finanční správou.
  • Ukážeme si techniky, jak se vyhnout „minám“ v daňových zákonech.

ECOVIS FACTA a.s., společnost od roku 2005 poskytuje komplexní služby v oblasti daní, účetnictví a firemního poradenství. V roce 2020 vstoupila do mezinárodní sítě poradenských firem ECOVIS - celosvětově uznávanou značku, která je zárukou profesionality a kvality. Po celém světě zaměstnává přes 7 500 odborníků ve více než 75 zemích v Evropě, Americe a Asii. I přesto zůstává věrna filosofii společnosti poskytující klientům potřebnou flexibilitu a osobní přístup. Vždy je o krok napřed. Neustále sleduje aktuální vývoj legislativy a zdokonaluje své postupy, což jí pomáhá mít v proměnlivých podmínkách současné ekonomiky vždy k dispozici správné řešení. Její činnost vychází z respektu ke klientům, důkladného poznání jejich potřeb a jasného cíle – zvýšení hodnoty jejich firem.