NA CO SI DÁT POZOR V PRACOVNÍM PRÁVU V ROCE 2024

25. 4. 2024
Praha 5
Kdy:
25. duben 2024 10:00
Město:
Praha 5
Místo:
Office Park Coral, budova D, Bucharova 1314/8

Zajímá vás, jak správně nastavit pracovněprávní vztahy s vašimi zaměstnanci? Zveme vás na setkání, na kterém se právě toto dozvíte.

V jeho první části zjistíte, jaké nové povinnosti pro vás plynou z novely zákoníku práce účinné od ledna 2024.

V druhé části setkání se seznámíte s aktuální pracovněprávní judikaturou, protože právě to, jakým způsobem soudy právo aplikují, je klíčové pro správné nastavení pracovněprávních vztahů. Dozvíte se také, jaká je aktuální rozhodovací praxe soudů v oblasti pracovně-právních sporů. Zjistíte jak postupovat a na co si dát pozor v případě, že vám na dveře zaklepe kontrola inspekce práce.

V třetí části se zaměříme na rady a praktická doporučení, zejména jak nastavit pracovněprávní vztahy, aby byli zaměstnanci motivováni k práci a minimalizovala se možná rizika spojená s rozvázáním pracovního poměru se zaměstnancem.

Setkání jsme připravili ve spolupráci s odborníkem na pracovní právo, Mgr. Alešem Eppingerem, advokátem a zakládajícím partnerem advokátní kanceláře EPPINGER & KOLÁROVÁ Legal, s.r.o. Přijďte se inspirovat a získat užitečné informace, které mohou být klíčové pro Vaše podnikání.

Účast na semináři je zdarma. Kapacita prostor je omezena, proto prosíme o včasnou rezervaci.
Akce není určena pro zaměstnance poradenských či právnických společností. Děkujeme za pochopení.

Více o přednášejících společnosti EPPINGER & KOLÁROVÁ Legal, s.r.o.

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.