CÍTIT A VNÍMAT KRÁSU VŠEMI SMYSLY

7. 3. 2024
Praha 8

Pro každou ženu je důležité být autentická. V životě jsou chvíle, kdy se žije ženě ženský princip snadno a lehce a pak jsou chvíle, kdy je třeba ponořit se hluboko do duše a opět se najít.

ZVEME VÁS DO SVĚTA STYLU, DESIGNU, FASHION, CHUTÍ A VŮNÍ I KRÁSY.

Prostředí, které si ženy pro sebe a lidi kolem vytváří pro pohodu, komfort a dobré žití. Vůně nás zase často přenáší ve vzpomínkách tak daleko, že možná zaznamenáme i to neprožité. Cestovat s časem i proti jeho proudu a vnímat vírem pocitů a vzpomínek.

V křesle pro hosta usedne významná česká architektka a designérka Dagmar Hlaviznová, jejíž práci charakterizuje osobní přístup, smysl pro detail i celkovou funkci a silný vztah ke kvalitnímu zpracování, přírodním materiálům jako je tvrdé dřevo a kámen. Díky její snaze o zachování a revitalizaci historických staveb má za sebou opravdové výzvy.  Tato nesmírně energetická žena s mnohaletou podnikatelskou zkušeností je navíc maminkou tří dětí a majitelkou firmy Aesthetic tvořící český textilní design, který se často stává součástí jejích architektonických realizací při vybavování vnitřních částí domu.

Svůj příběh nám představí i jedna z nejúspěšnějších módních návrhářek, Jitka Klett, která je známá svými módními úspěchy a oceněními napříč světem. Její cit pro umění ve spojení s módou jí zajistil i Oscara z Mekky módního průmyslu. V roce 2021 obdržela tuto cenu – titul St. Oscar della Moda v italské Florencii.

Aleš Bergl a BERGL DIAMONDS – světově uznávaný designér v oblasti originálních šperků, klenotník světových Miss a soudní znalec. Klenoty jsou jeho vášeň a i vy snadno jejich kouzlu propadnete.  Jak ovlivní šperk náladu ženy, co díky němu vyzařuje a co o ní vypovídá? Je to jako alchymie. Na setkání představí exkluzivní šperky a také rozšířenou kolekci Tao Fluentia a Hrdý lev.

Je zajímavé vnímat šperky jako designový předmět, ale také jejich cenu, která vzrůstá. Studio Bergl Diamonds se již třicet let věnuje šperkařství na světové úrovni a jeho umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Jeho tvorba zahrnuje jak menší šperky, tak i originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe.

Naše smysly uspokojíme i o chuťové prožitky, neboť se můžete těšit i na degustace. Premiérově bude představena kolekce Eternal Tea Collection a dále luxusní marmelády Marmelinda - poctivé a ručně zpracované luxusní marmelády bez přidaného cukru oceněné nejvyšším gastronomickým oceněním Great Taste.

Harmonogram

 • WELCOME DRINK
  17:00
 • Přivítání hostů

  Helena KOHOUTOVÁ, zakladatelka klubu
  Lukáš MADĚRA, ředitel prodeje a zákaznické péče Skanska Residential

  17:30
 • TALK SHOW: CÍTIT A VNÍMAT KRÁSU VŠEMI SMYSLY
  17:45
 • Společenské setkání & degustace

  Luxusní marmelády bez přidaného cukru Marmelinda
  Ochutnávka čajů Eternal Tea Collection

  18:30 - 20:30

Partneři