CHYBY V ÚČETNICTVÍ (VÝKAZECH)

21. 11. 2023
online setkání

ZÁZNAM Z ONLINE SETKÁNÍ NALEZNETE ZDE.

 

Seminář o Účetních Chybách doplněný návodem, jak na konsolidační balíček

  1. Druhy chyb a důvody vzniku: Přehled různých typů chyb, které mohou nastat v oblasti účetnictví, a jakým způsobem vznikají.
  2. Jak je poznat a jak jim předcházet: Metody a postupy, které vám umožní identifikovat chyby a předejít jejich vzniku.
  3. Jaký mají vliv na rozhodování: Diskuze o tom, jak chyby v účetnictví mohou ovlivnit rozhodování a strategické plánování ve vaší organizaci.
  4. Konsolidační balíček a jak na něj: Na závěr se podíváme na podrobný přehled změn, který nám připravil konsolidační balíček a postupy pro jeho efektivní správu.

Tento seminář je vhodný pro všechny, kteří pracují v oblasti účetnictví, finančního řízení nebo mají zájem o zlepšení svých dovedností v této oblasti.

ECOVIS FACTA a.s., společnost od roku 2005 poskytuje komplexní služby v oblasti daní, účetnictví a firemního poradenství. V roce 2020 vstoupila do mezinárodní sítě poradenských firem ECOVIS - celosvětově uznávanou značku, která je zárukou profesionality a kvality. Po celém světě zaměstnává přes 7 500 odborníků ve více než 75 zemích v Evropě, Americe a Asii. I přesto zůstává věrna filosofii společnosti poskytující klientům potřebnou flexibilitu a osobní přístup. Vždy je o krok napřed. Neustále sleduje aktuální vývoj legislativy a zdokonaluje své postupy, což jí pomáhá mít v proměnlivých podmínkách současné ekonomiky vždy k dispozici správné řešení. Její činnost vychází z respektu ke klientům, důkladného poznání jejich potřeb a jasného cíle – zvýšení hodnoty jejich firem.