BOD ZLOMU: ZROZENÍ OSOBNOSTI – ŽIVOT JE PODNIKÁNÍ S VLASTNÍM OSUDEM.

21. 9. 2023
Praha

Mimořádný a praktický workshop, ve kterém jsou účastníci současně lektory! První ze série tří unikátních workshopů.

„Jedinečnost člověka je neopakovatelná a tedy dokonalá. Říká se, že kdo hledá najde. Hledejme a soustřeďme se na své Já a svého Génia, abychom dříve nebo později dosáhli svého úspěchu, výsledků a naplnění své vize. Hledání svého poslání, vize a vnitřního štěstí a smysluplnosti a dosažení rovnováhy v osobním a pracovním životě a pracovat na sobě tak, abychom byli svojí nejlepší verzí za rok, pět let i deset let. Nevzdávat se a jít vždy dál. Pochopit své vnitřní nastavení a nalézt schopnost jednat lehce s otiskem toho, co je třeba.“

Série tří workshopů obsahuje témata, které Vás nenechají chladnými: ZROZENÍ OSOBNOSTI – život je podnikání s vlastním osudem. SVOBODNÁ MYSL - jak se zbavit svého EGA a čím se mohu stát. TVŮRČNÍ OSOBNOST - jak ovlivňovat dění kolem mě, řídit svůj život, čerpat energii, vytvářet stopu a měnit to, co zdánlivě nelze.

Harmonogram I. Workshopu „ZROZENÍ OSOBNOSTI“

 • Vize průměrnosti nebo jedinečnost?

  Na čem postavit vlastní silnou vizi?
  Jak se inspirovat, ale nekopírovat druhé?
  Mám vůli svou vizi následovat?
  Jaké jsou klíčové schopnosti a dovednosti pro prosazení své vize – až už podnikatelské, odborné, umělecké apod.

  09:00 - 12:00
 • Oběd
  12:00 - 13:00
 • Bez životní energie nedosáhneme nic, bez životních průvodců jsme pomalejší.

  Kdo jsou největší žrouti mé energie?
  Jak nejlépe udržovat a načerpávat životní energii?
  Jak se zbavit zlozvyků, stereotypů?
  Kdo mohou být moji životní průvodci?
  Jak se obklopit správnými lidmi?
  Jak se prosadit ve společnosti a přitom ji nepodlehnout?

  13:00 - 16:00

Objednávejte ZDE!

 • Počet míst workshopu je omezen, exkluzivně pouze pro maximálně 8 osob.
 • Celodenní program 9.500,- Kč plus DPH/1 workshop pro nečleny platformy Helas (nebo 25.650,- Kč plus DPH za celou trilogii workshopů), NEBO 7.500,- Kč plus DPH/1 workshop pro členy platformy (nebo 20.250,- Kč plus DPH za celou trilogii workshopů).
 • Cena zahrnuje: celodenní workshop v příjemném prostředí salonu Helas, celodenní práci s erudovaným lektorem a koučem Pavlem Vosobou, občerstvení po celý den a hodnotný dárek.

Toto setkání je součástí unikátního manažerského programu „Akademie BOD ZLOMU - NOVÝ POHLED pro podnikatele a manažery“. Podnikatelská platforma Helas, která již od roku 1997 podporuje, propojuje a oceňuje české podnikatele, kontinuálně připravuje sérii vzdělávacích programů „Akademie BOD ZLOMU pro podnikatele,“ které pomáhají řešit nejpalčivější problémy českých podnikatelů – majitelů a jejich top manažerů. Témata jsou tvořena na základě skutečných situací, diskuzí i analýzy potřeb a požadavků účastníků platformy. Myšlenky na pozadí této série vzdělávacích programů byly Jak si užiju dalších pět let podnikání v maximální pohodě a v nejlepší verzi svého Já?“ a „Jak posunout svoji firmu k úspěchu, nezávislosti a hlavně obrazu svému.“ 

Okruhy přednášek budou prezentovat praktická i palčivá témata, která přináší sám život… „Jak poznávat mozkové funkce a využívat je ve svůj prospěch,  včetně zvyšování koncentrace“, „Vynikající vyjednávací techniky a dovednosti pro interní a externí komunikaci“, „Asertivita jako prevence konfliktů“ , zajímavosti z oblasti práva, financí, investování a další.

Garantujeme spolupráci s předními českými odborníky a specialisty v dané oblasti. Možnost připravení témat na míru přesně podle potřeby firmy, komorních týmů nebo jednotlivců (na vyžádání). Akce jsou průběžně doplňovány.

Workshop pořádáme prostorách české butikové poradenské skupině Talers, která se spacializuje zejména na M&A transakce, mezigenerační obměnu a korporátní a byznysové poradenství.