FIRMY NA ROZCESTÍ V.

18. 5. 2023
Praha 1

Na rozcestí stojíme vlastně každý den, ať už jako lidé nebo jako majitelé a top manažeři svých firem. Zvažujete prodej firmy, akvizici, jednáte se zahraničním partnerem, chcete firmu předat svým dětem, práce Vás už nebaví nebo hledáte cestu ke transformaci, hledáte investora a více peněz a k tomu všemu se chcete cítit v pohodě, naplnění a šťastní?

Akce Vám umožní praktické pohledy na strategické řízení a plánování firem včetně sdílení jasných zkušeností. Jak překročit další byznysové milníky svých firem, využít nových příležitostí, být v souladu sám se sebou v nadhledu a pohodě? Inspirujte se a využijte příležitost mluvit s předními osobnostmi českého byznysu.

Přijďte si poslechnout přední odborníky a také podnikatele, kteří touto cestou prošli a mluví z osobní zkušenosti a praxe. Nebudete litovat. V uzavřeném kruhu za zavřenými dveřmi jenom pro Vás.  

Inspirativní setkání pořádáme v exkluzivních prostorách České mincovny, v historickém domě v Havelské ulici v centru Prahy, v jedné z největších prodejen zlatých a stříbrných mincí, medailí a investičních slitků v České republice a s výběrem zboží dalších zahraničních mincoven.

Harmonogram

Účast na setkání je zdarma. Kapacita prostor je omezena, proto prosíme o včasnou rezervaci.
Délka trvání cca 3 hodiny.

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.