VŮNĚ DALEKÝCH ČAJOVÝCH A KÁVOVÝCH PLANTÁŽÍ. KŘEST KAPITOLY "BÝT V ROVNOVÁZE" Z KNIHY MOST K ÚSPĚCHU.

5. 5. 2022
Praha 1
Kdy:
5. květen 2022 16:00
Město:
Praha 1
Místo:
CoffeeTearia, Vodičkova 699/30, Praha 1

Setkání s omezenou kapacitou.
Účast výhradně na základě osobního pozvání. 

Ve spolupráci s OXALIS jsme pro vás připravili speciální butikové setkání v nedávno otevřených prostorech CoffeeTearia a Czech Tea Centre ve Vodičkově ulici.  Během setkání probereme se zakladatelem značky Oxalis panem Petrem Zelíkem jeho podnikatelský příběh, ale i jeho pravidelné návštěvy čajových zahrad a kávových farem po celé planetě.

Součástí setkání bude degustace čajů z aktuální sklizně v indickém Darjeelingu. Při ní se naučíme, jak čaje správně vybrat a připravit. Chybět nebude ani ochutnávka výběrové kávy.

Přijde vám, že stále odněkud někam spěcháte? Zastavte se na chvilku a přijďte si s námi dát šálek čaje nebo kávy, protože  jak praví jedno indické přísloví „Kdo spěchá, pije čaj vidličkou.“

 

Součástí setkání bude křest kapitoly "BÝT V ROVNOVÁZE" knihy Most k úspěchu, která je součástí knižní trilogie SVOU VLASTNÍ CESTOU. Hovoří se v ní o životním příběhu pana Jiřího Zelíka. Jeho firma OXALIS patří mezi ryze české firmy, je vítězem Ocenění Českých Lídrů a také významnou exportní společností.