ZDRAVÍ PRO 3. TISÍCILETÍ S TERAPEUTICKÝM CENTREM AGNESIA, JAK SI UDRŽET DOBROU NÁLADU

20. 4. 2021
online Talk Show
Kdy:
20. duben 2021 20:00
Město:
online Talk Show
Místo:
z pohodlí vašeho domova

Hosté

AGNESIA

ZÁZNAM Z ONLINE SETKÁNÍ NALEZNETE ZDE.

 

ZDRAVÍ pro 3. tisíciletí s Terapeutickým centrem Agnesia.
JAK SI UDRŽET DOBROU NÁLADU
Konkrétní návod - praktické rady - zkušenosti
Štěstí spočívá ve střevech

Cyklus pořadů "BOD ZLOMU - NOVÝ POHLED" nás bude provázet celý rok. Dotkneme se z různých úhlů pohledu mnoha témat. Společným jmenovatelem však bude  zdraví a vnitřní spokojenost.  Jak být spokojený za všech okolností,  změny přijímat klidně, s nadhledem a jako příležitost. Tentokrát se dotkneme stále ještě trochu tabuizovaného tématu, kterým jsou naše střeva. Proč jsou základem zdraví, jak ovlivňují naši psychiku spolu s pocitem radosti a štěstí?

Setkáním bude provázet zakladatelka Terapeutického centra Agnesia, paní MUDr. Irena Salingerová, která v dílech na pokračování představí soubor doporučení pro zdravý život, ale také techniky s přímým přístupem do podvědomí v kombinaci tradičních postupů i nejnovějších vědeckých poznatků.  Tyto techniky vyvíjela přes deset let, testovala, posouvala, dolaďovala.  Spojení tradičních poznání a postupů s nejnovějšími poznatky z oblasti kvantové fyziky, kde vědomí (i podvědomí) je definováno jako pole kvantových interakcí, kde nezastupitelnou roli hraje pozorovatel, jeho nastavení, emoční stav a záměr. Neboli, každý z nás si svoji realitu ovlivňuje sám. A pokud ví, kudy se má jeho cesta ubírat, ví co chce, co ho baví, po čem touží, může jeho vědomí (myšlenky) novou realitu vytvářet nesmírně přesně.

Inspirováno nejenom těmito články:
ŠTĚSTÍ VE STŘEVECH
https://nakladatelstvi.portal.cz/casopisy/psychologie-dnes/100099/stesti-ve-strevech
Že naše zdraví sídlí i ve střevech, už víme. Ale máme na mysli to fyzické. Mikrobiom má však značný dopad i na naše zdraví duševní. Střeva jsou domovem skoro veškerého hormonu štěstí serotoninu. Na to, jak jsou ale bakterie důležité, se k nim chováme dost macešsky. Expert na probiotika RNDr. Petr Ryšávka dokonce neváhá použít výraz „mikrobiomová genocida“.

STŘEVO JE NÁŠ DRUHÝ MOZEK - JEHO MIKROBY OVLIVŇUJÍ PSYCHIKU
https://reporterpremium.cz/a/pXmDq/strevo-je-nas-druhy-mozek-jeho-mikroby-ovlivnuji-psychiku
Výsledky vědeckých studií naznačují, že jednou se budou „skrze střeva“ léčit mnohé nemoci včetně deprese, úzkostí, autismu a možná i covid-19. „Podle některých výzkumů k jeho léčbě přispívá i podávání probiotik,“ říká Helena Tlaskalová-Hogenová, předsedkyně České mikrobiomové společnosti ČLS JEP.