KÁVA SE NEVAŘÍ DO HRNKU SE STARÝM LÓGREM

25. 2. 2021
online Talk Show
Kdy:
25. únor 2021 20:00
Město:
online Talk Show
Místo:
z pohodlí vašeho domova

Hosté

AGNESIA

ZÁZNAM Z ONLINE WEBINÁŘE NALEZNETE ZDE.

Máte pocit, že STOJÍTE NA MÍSTĚ? TRÁPÍTE SE?

ŠPATNĚ SNÁŠÍTE ZMĚNY? Nebo prostě jen chcete, ABY VÁS ŽIVOT BAVIL?

...

KVANTOVÁ FYZIKA – VĚDOMÍ & PODVĚDOMÍ

EMOCE – ZÁMĚR – DOKONALÉ TVOŘENÍ

PROČ NEMÍT STRACH

 

Nevíte, co si máte přestavit, co očekávat?

01_Seznámení se systémem AGNESIA_Moc vědomí už znáte, ale co podvědomí?

02_Seznámení se systémem AGNESIA_Čeho všeho se bojíme? A co s tím uděláme?

 

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s Terapeutickým centrem AGNESIA cyklus pořadů „NOVÝ POHLED - psychologie pro osobní rozvoj,“ protože pokud se chceme posunout, musíme se nejprve poznat.

Zakladatelka centra paní MUDr. Irena Salingerová v několika dílech představí soubor technik s přímým přístupem do podvědomí, které využívají jak tradiční postupy, tak i nejnovější vědecké poznatky. Tyto techniky vyvíjela přes deset let, testovala, posouvala, dolaďovala. Technika Agnesia umožňuje opravit „slabá“ místa v mysli, odstranit strachy, vyhojit prožité bolesti, podpořit dobré stránky/vlastnosti a využít celkový potenciál každého z nás. Je nesmírně jednoduchá, komplexní a účinná.

Spojení tradičních poznání a postupů s nejnovějšími poznatky z oblasti kvantové fyziky, kde vědomí (i podvědomí) je definováno jako pole kvantových interakcí, kde nezastupitelnou roli hraje pozorovatel, jeho nastavení, emoční stav a záměr. Neboli, každý z nás si svoji realitu ovlivňuje sám. A pokud ví, kudy se má jeho cesta ubírat. Ví, co chce, co ho baví, po čem touží, může jeho vědomí (myšlenky) novou realitu vytvářet nesmírně přesně.