E-PLATFORMA POKRAČOVÁNÍ: VIRTUÁLNĚ A PŘECI OSOBNĚ. SETKÁNÍ ČLENŮ. PŘEDSTAVENÍ. SPOJENÍ. POMOC.

14. 1. 2021
online setkání

S osobní péčí a nasazením pro Vás a Váš prospěch, radost a inspiraci. DRUHÉ SETKÁNÍ REGISTROVANÝCH ČLENŮ E-PLATOFRMY.

Motto setkání bylo „Být na správném místě ve správném okamžiku se správnými lidmi a se správnou energií.“

ZÁZNAM Z ONLINE SETKÁNÍ, NALEZNETE ZDE
PREZENTACI Z ONLINE SETKÁNÍ, NALEZNETE ZDE

Harmonogram

 • pro ČLENY i NEČLENY E-PLATFORMY: Proč. Představení. Vize.

  Helena Kohoutová, zakladatelka Podnikatelské platforma Helas
  Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů

  Darina Vodrážková, jednatelka Daquas
  Světově nejlepší licenční partner Microsoft
  Spolutvůrce E-platformy

   

  14:00
 • PRIVÁTNÍ DISKUZE ČLENŮ PLATFORMY
  14:30

Podnikatelská E-PLATFORMA se úspěšně rozrůstá a během dvou měsíců svého fungování má již desítky členů. Jedná se o mimořádně zajímavou a silnou skupinu společností: od českých průmyslových podniků se všemi svými obory, rodinných firmem, exportně orientovaných společností, až po firmy, které se zabývají zdravím, rozvojem firemního a lidského potenciálu a technologické společnosti se silným zaměřením na ekologii a nové směry.  Kumulovaný obrat těchto členů činní téměř 5 miliard Kč.

Know how, které můžeme a budeme vzájemně sdílet v této uzavřené skupině nám přinese společnou sílu, radost a užitek. Každý se může vyjádřit, multiplikovat své možnosti a informace, představit se, komunikovat a využít podanou pomocnou ruku z naší strany. Kontinuálně program inovujeme a rozšiřujeme o užitečné novinky a produkty.

Setkání REGISTROVANÝCH  členů E-PLATFORMY se uskuteční online ve čtvrtek 14.1.2021 od 14.00 hodin. Propojíme se a posuneme zase o kousek dál. Toto setkání je určené, jak již bylo zmíněno, registrovaným členům, ale budeme velice rádi, pokud jsme Vás zaujali a rozhodnete se také do e-platformy zaregistrovat. Členství v e-platformě si můžete objednat prostřednictvím  webové stránky https://www.hnec.cz/programy. Vaše zapojení v e-platformě Vám přinese novou zkušenost, příležitost, nové známé. Váš členský příspěvek bude plně využit na rozvoj programu Budujeme hrdé Česko a pro nás bude velkou podporou a povzbuzením.

Nechte se překvapit. Děkuji Vám osobně za důvěru a spolupráci.  Těším se na Vás.

Podnikatelská platforma Budujeme hrdé Česko & E-PLATFORMA.

Máme vzácnou možnost vytvořit si vlastní společné mikroklima, kde se dobré české firmy vzájemně podrží.

Kouzlo celé záležitosti je v tom, že v rámci celé naší země koordinujeme tisíce firem. Chceme nás dát dohromady. Spolupracovat spolu, vědět, kdo je kdo, na koho se můžeme spolehnout, hledat nové zdroje, nepřestat věřit a vytvořit si absolutně unikátní sít majitelů a šéfů českých firem, sdílet zkušenosti, třeba i s mezigeneračním předáváním firem a mít systém, kde člověk nalezne řešení na různé situace. Chránit svou svobodu a postupovat kupředu, díky důvěryhodným doporučením a vztahům. V této věci spolupracujeme se společností CRIF Czech Credit Bureau, odborným garantem našich projektů, a dalšími odborníky a profesionály.

Upřímně Vás zvu k účasti v Podnikatelské platformě Budujeme hrdé České & E-Platformě.

Podnikatelská E-PLATFORMA Vám umožní po dobu 12 měsíců aktuální přehled o zapojených firmách. Možnost přímé komunikace a ONLINE CHATU s dalšími podnikateli, vědět kdo je kdo a kde, vkládat textové nabídky a poptávky své firmy, sdílet své kontakty a získávat nové kontakty, být online propojeni. Představte si, jaké získáte užitečné informace, kontakty, nabídky a podnikatelské benefity! Na vyžádání Vás propojíme, osobně Vám poskytnu konzultaci, získáte bonusové on-line programy „Akademie BOD ZLOMU pro podnikatele“  v hodnotě Kč 50tis a „NOVÝ POHLED - psychologie pro osobní rozvoj“ v hodnotě Kč 20tis a dále  unikátní dárek, symbol platformy, kterým je šperk HRDÝ LEV z dílny Bergl Diamonds  (více v odkazu, program Premium).

Účast v e-platformě je možné objednat  ZDE. Váš příspěvek bude plně využit na rozvoj programu Budujeme hrdé Česko.“

Podnikatelská platforma Helas od roku 1997 sdružuje české podnikatele, podnikatelky, manažery a majitele firem, osobnosti, které jsou zajímavé, nezávislé, inovativní, spolehlivé a především, které se jen tak nevzdávají. Firmy, které jsou členy, jsou prověřené odborným garantem a jsou důvěryhodnými klienty i dodavateli. 

Touha po nezávislosti a svobodě Vám dala sílu vybudovat zajímavé firmy. Tu sílu budeme potřebovat pořád. Proto je dobré mít místo, kde se můžeme vzájemně podporovat. Naše české firmy, které společně nacházejí nové cesty, i když zachovávají a ctí tradiční hodnoty.