Většina z nás máme jednu věc společnou. Vedle starostí v podnikání nás nejvíce zaměstnávají myšlenky spojené s našimi drahými ratolestmi. Ať už v roli rodičů nebo prarodičů.

Už při „plánování“ potomků vidíme jejich zářnou budoucnost. Vidíme ty hokejisty, lyžařky, umělce, manažery a ředitele, prezidentky… Jak ale dítě správně vychovávat, abychom jim dopřáli bezstarostné dětství i volnost v rozhodování o sobě samém, aby získalo co nejvíce zkušeností, podnětů i pozitivních vzorů? Jak dítě motivovat a neubít jeho nadšení?

EMOCE - STRES - LÁSKA - VOLNOST - CÍLEVĚDOMOST - VÝSLEDKY - HRAVOST - to jsou témata, která se týkají každého z nás.

Základem je určitě dobře volit, ať už je to školka, škola nebo kroužky. Důležité je dopřát svému dítěti vzdělání, které mu pomůže přirozeně a přitom intenzivně objevovat svět. Co zvládneme my a co je role školy? Existují dobří pedagogové a lze je vůbec najít? Jak zvládat emoce a stres spojený s rodičovstvím a co teprve, když máme hodně práce? Diskuze se zakladatelkou duální školy a maminkou pěti dětí, pedagogickým lídrem a dvojnásobným vítězem světového fóra učitelů, psycholožky, školního preventisty, logopeda a učitele.  

Na co bychom se měli zaměřit a na co se ptát? Jak si správným výběrem ušetřit čas, získat rodinnou pohodu a nemít navíc další vrásky? 

O tom všem si budeme povídat se zakladatelkou sítí mateřských škol a základní školy WONDERLAND ACADEMY paní Pavlou Hajian, která je sama maminkou pěti dětí.  

V diskuzi


Premium
Tento obsah je dostupný pouze pro členy klubu
NEBO Chci se stát členem

19. srpen 2021, Veronika Krnáčová

Další webináře

17. 08.
2022
KDYŽ SE DVA MAJÍ DOMLUVIT, MUSÍ SPOLU MLUVIT - TAJEMSTVÍ MEDIACE
3. 08.
2022
Největší objev pro zdraví v dějinách lidstva
29. 06.
2022
ÚSPORY ENERGIE V PODNICÍCH

Online webinář specialisty na dotace, společnosti 201 consulting, která je...

9. 06.
2022
DIGITALIZACE FIREM S POMOCÍ DOTACE Z EU, DOTACE AŽ 179 MLD. PRO ČESKÉ FIRMY
1. 06.
2022
Společné povídání o duchu, duši a těle peněz
26. 05.
2022
EKONOMIE DOBRA A ZLA V ROCE 2022

ROZHOVORY S HELENOU nemají podnikatelský charakter. Jsou spíše zamyšlením...