INVESTICE PODPOROVANÉ STÁTEM.
TRVALÝ POBYT V USA.
ZELENÁ KARTA PRO CELOU RODINU.

Hosté:
Kirk D. Eicholtz, President & CEO Christian Tyler Properties (CTP)
Jiří Krejča, Partner Vere Prague, Oficiální zástupce CTP v programu EB-5

PROGRAM:
Talk Show 
"Příběhy úspěchu z celého světa aneb americký příběh."
Kirk D. Eicholts, podnikatel, jehož aktivity ovlivňují nejen lokální byznys v USA, ale také podnikání v globálním světovém měřítku, se s námi podělí o své zkušenosti.

Zahraniční diskuze o příležitostech v USA
Jiří Krejča, Partner Vere Prague, Oficiální zástupce CTP v programu EB-5 
Program EB-5 poskytuje způsobilým investorům cestu k zákonnému trvalému pobytu v USA běžně známému jako "ZELENÁ KARTA". V roce 1990 schválil Kongres USA program EB-5 s cílem vytvářet nové pracovní příležitosti a přilákat zahraniční investory. Jaké jsou současné možnosti?

Otevřená diskuze a otázky

Kirk D. Eicholtz, President & CEO Christian Tyler Properties (CTP)
Kirk D. Eicholtz je zakladatelem a současným Prezidentem americké investiční a developerské společnosti Christian Tyler Properties CTP), která má sídlo v Tampě na Floridě. Pod jeho vedením realizovala CTP projekty na ploše téměř 200 000 m2. Jedná se o objekty retailové, kancelářské i průmyslové. Také rezidenční areály, domovy pro seniory včetně pečovatelských domů, ubytování pro studenty atd. Kirk se narodil ve Fort Wayne, Indiana; absolvoval Stetson University, kde byl také úspěšným kapitánem baseballového mužstva. Následovala profesionální baseballová kariéra a úspěšné absolvování Právnické fakulty na Indiana University. Před založením CTP dosáhl K. Eicholtz uznání jako renomovaný právník zejm. v oblasti realit. Poskytoval komplexní služby jak na místní tak na federální úrovni včetně právního lobbyingu. Kirk Eicholtz osobně řídí společnost CTP od jejího založení v r. 1995; přijímá zásadní strategická i provozní rozhodnutí ve všech oblastech podnikání CTP na Floridě a poslední roky v celé jihovýchodní části USA. Od r. 2012 se Kirk významně angažuje v programu EB-5 díky získání podílu v Regionálním centru Florida Equity & Growth Fund. Se svými partnery v tomto Regionálním centru investoval Kirk přes 375 mil. USD a umožnil více než 750 zahraničním investorům podílet se na projektech EB-5 a tím jim pomohl k získání trvalého pobytu a občanství v USA.

Jiří Krejča, Partner Vere Prague, Oficiální zástupce CTP v programu EB-5
Po absolvování VŠE Praha nastoupil Jiří Krejča do PZO Strojexport a po dvou letech sbírání zkušeností v pražské centrále byl vyslán na čtyřletý pracovní pobyt v Iráku, kde se věnoval právním a finančním záležitostem u velkých investičních projektů. V r. 1990 byl hlavním organizátorem evakuace čs. občanů i Iráku a Kuvajtu v době krize v Perském zálivu. Tyto zkušenosti a znalost několika jazyků přivedly p. Krejču ke společnosti Thomas Cook, která je nejstarší a ve své době nejprestižnější cestovní kancelář na světě. Založil a mnoho let řídil dceřinou společnost Thomas Cook v Praze. Následovaly top manažerské pozice u dalších mezinárodních gigantů Hapag Lloyd, Travelex a G4S. V r. 2011 založil konzultační společnost Vere Prague. Jiří Krejča se zaměřuje na krizový management, restrukturalizace firem, obchodní strategie, fůze a akvizice buď pod hlavičkou Vere Prague nebo jako fyzická osoba. Svoje zkušenosti prokázal i v obtížných podmínkách strategických státních podniků, a to jako ředitel ČP Security, dceřiné společnosti České pošty, nebo jako Ekonomický ředitel státního podniku Lesy ČR. Do pozice zástupce Christian Tyler Properties v Programu EB-5 doporučil p. Krejču Hynek Žikovský, partner renomované advokátní kanceláře v Montrealu a expert na imigrační záležitosti v Kanadě a USA. Jiří i majitel CTP Kirk Eicholz vyznávají stejné životní hodnoty a také serióznost v obchodních vztazích, takže už při prvním osobním setkání došlo k dohodě o spolupráci. Jiří Krejča se věnuje i nekomerčním aktivitám; je prezidentem Kanadské obchodní komory v ČR a čestným prezidentem florbalového klubu AC Sparta Praha. Je ženatý, má 5 dětí a mezi jeho hlavní záliby patří cestování, hledání nových chutí vína, sportování.


8. červen 2021, Veronika Krnáčová

Další webináře

17. 06.
2021
JAK SE VYVAROVAT ŠPATNÝCH OBCHODŮ

Na online webináři mezinárodní analytické společnosti CRIF – Czech Credit...

3. 06.
2021
KONFERENCE WOMEN IN BUSINESS 2021

NOVÁ REALITA ROKU 2021 A SPOLEČNÝ (RE)STARTMOST K JEDNOTĚ...

3. 06.
2021
FIRMY NA ROZCESTÍ ANEB NEJENOM O RODINNÝCH FIRMÁCH, ONLINE SUMMIT - 4. ČÁST
1. 06.
2021
ZA CO VŠECHNO MŮŽE NAŠE PODVĚDOMÍ.

ZDRAVÍ pro 3. tisíciletí s Terapeutickým centrem Agnesia.  

25. 05.
2021
NOVÁ PRAVIDLA O SKUTEČNÝCH MAJITELÍCH - MALÉ ZMĚNY S NEDOZÍRNÝMI DOPADY.
20. 05.
2021
JEDNOTA BEZ ÚTOKŮ

Vše je dobré takové, jaké to je – motto...