INVESTICE PODPOROVANÉ STÁTEM.
TRVALÝ POBYT V USA.
ZELENÁ KARTA PRO CELOU RODINU.

Hosté:
Kirk D. Eicholtz, President & CEO Christian Tyler Properties (CTP)
Jiří Krejča, Partner Vere Prague, Oficiální zástupce CTP v programu EB-5

PROGRAM:
Talk Show 
"Příběhy úspěchu z celého světa aneb americký příběh."
Kirk D. Eicholts, podnikatel, jehož aktivity ovlivňují nejen lokální byznys v USA, ale také podnikání v globálním světovém měřítku, se s námi podělí o své zkušenosti.

Zahraniční diskuze o příležitostech v USA
Jiří Krejča, Partner Vere Prague, Oficiální zástupce CTP v programu EB-5 
Program EB-5 poskytuje způsobilým investorům cestu k zákonnému trvalému pobytu v USA běžně známému jako "ZELENÁ KARTA". V roce 1990 schválil Kongres USA program EB-5 s cílem vytvářet nové pracovní příležitosti a přilákat zahraniční investory. Jaké jsou současné možnosti?

Otevřená diskuze a otázky

Kirk D. Eicholtz, President & CEO Christian Tyler Properties (CTP)
Kirk D. Eicholtz je zakladatelem a současným Prezidentem americké investiční a developerské společnosti Christian Tyler Properties CTP), která má sídlo v Tampě na Floridě. Pod jeho vedením realizovala CTP projekty na ploše téměř 200 000 m2. Jedná se o objekty retailové, kancelářské i průmyslové. Také rezidenční areály, domovy pro seniory včetně pečovatelských domů, ubytování pro studenty atd. Kirk se narodil ve Fort Wayne, Indiana; absolvoval Stetson University, kde byl také úspěšným kapitánem baseballového mužstva. Následovala profesionální baseballová kariéra a úspěšné absolvování Právnické fakulty na Indiana University. Před založením CTP dosáhl K. Eicholtz uznání jako renomovaný právník zejm. v oblasti realit. Poskytoval komplexní služby jak na místní tak na federální úrovni včetně právního lobbyingu. Kirk Eicholtz osobně řídí společnost CTP od jejího založení v r. 1995; přijímá zásadní strategická i provozní rozhodnutí ve všech oblastech podnikání CTP na Floridě a poslední roky v celé jihovýchodní části USA. Od r. 2012 se Kirk významně angažuje v programu EB-5 díky získání podílu v Regionálním centru Florida Equity & Growth Fund. Se svými partnery v tomto Regionálním centru investoval Kirk přes 375 mil. USD a umožnil více než 750 zahraničním investorům podílet se na projektech EB-5 a tím jim pomohl k získání trvalého pobytu a občanství v USA.

Jiří Krejča, Partner Vere Prague, Oficiální zástupce CTP v programu EB-5
Po absolvování VŠE Praha nastoupil Jiří Krejča do PZO Strojexport a po dvou letech sbírání zkušeností v pražské centrále byl vyslán na čtyřletý pracovní pobyt v Iráku, kde se věnoval právním a finančním záležitostem u velkých investičních projektů. V r. 1990 byl hlavním organizátorem evakuace čs. občanů i Iráku a Kuvajtu v době krize v Perském zálivu. Tyto zkušenosti a znalost několika jazyků přivedly p. Krejču ke společnosti Thomas Cook, která je nejstarší a ve své době nejprestižnější cestovní kancelář na světě. Založil a mnoho let řídil dceřinou společnost Thomas Cook v Praze. Následovaly top manažerské pozice u dalších mezinárodních gigantů Hapag Lloyd, Travelex a G4S. V r. 2011 založil konzultační společnost Vere Prague. Jiří Krejča se zaměřuje na krizový management, restrukturalizace firem, obchodní strategie, fůze a akvizice buď pod hlavičkou Vere Prague nebo jako fyzická osoba. Svoje zkušenosti prokázal i v obtížných podmínkách strategických státních podniků, a to jako ředitel ČP Security, dceřiné společnosti České pošty, nebo jako Ekonomický ředitel státního podniku Lesy ČR. Do pozice zástupce Christian Tyler Properties v Programu EB-5 doporučil p. Krejču Hynek Žikovský, partner renomované advokátní kanceláře v Montrealu a expert na imigrační záležitosti v Kanadě a USA. Jiří i majitel CTP Kirk Eicholz vyznávají stejné životní hodnoty a také serióznost v obchodních vztazích, takže už při prvním osobním setkání došlo k dohodě o spolupráci. Jiří Krejča se věnuje i nekomerčním aktivitám; je prezidentem Kanadské obchodní komory v ČR a čestným prezidentem florbalového klubu AC Sparta Praha. Je ženatý, má 5 dětí a mezi jeho hlavní záliby patří cestování, hledání nových chutí vína, sportování.


8. červen 2021, Veronika Krnáčová

Další webináře

7. 09.
2021
ZAHRANIČNÍ DISKUZE O PŘÍLEŽITOSTECH V USA. POKRAČOVÁNÍ.
25. 08.
2021
SPOLU JE VÍCE NEŽ SÁM. ONLINE SETKÁNÍ A PROPOJENÍ ČLENŮ E-PLATFORMY.
19. 08.
2021
JAK VYCHOVAT DOBRÉHO ČLOVĚKA?

Většina z nás máme jednu věc společnou. Vedle starostí...

28. 06.
2021
JAK PŘEŽÍT PRÁZDNINY A DOVOLENOU

ZDRAVÍ pro 3. tisíciletí s Terapeutickým centrem Agnesia.JAK PŘEŽÍT...

22. 06.
2021
ROCKER VERUS POLITIK, ANEB KDYŽ SE HRAJE VABANK

Pojďme si povídat nejen o hudbě a filmu s výjimečnými...

17. 06.
2021
JAK SE VYVAROVAT ŠPATNÝCH OBCHODŮ

Na online webináři mezinárodní analytické společnosti CRIF – Czech Credit...