INVESTICE ROKU V PORTFOLIÍCH SWISS LIFE SELECT

23. 4. 2024
online webinář
Kdy:
23. duben 2024 16:00
Město:
online webinář
Místo:
z pohodlí vašeho zázemí

Chcete získat užitečný návod, jak přijímat správná investiční rozhodnutí?

Přijměte naše pozvání na webinář realizovaný dlouholetým členem Podnikatelské platformy Helas a partnerem projektu Ocenění Českých Lídrů, společností Swiss Life Select, který se bude věnovat nedávno vyhlášeným výsledkům prestižního ocenění Investice roku 2023. Zaměří se na pět vyhlašovaných kategorií a předvede vám přidanou hodnotu v podobě schopnosti zanalyzování a porovnání celého fondového trhu včetně toho, jak jsou výsledky soutěže propojeny s portfolii Swiss Life Select.

Dále se bude webinář věnovat těmto tématům: 

  • Pohled do historie a pravidel soutěže "Swiss Life Select Investice roku": Prozkoumáme historii této prestižní soutěže a zjistíme, jaký význam má pro investiční komunitu.
  • Vítězné investiční fondy v roce 2023: Zjistíme, jaký úspěch dosáhly vítězné fondy a jak přinášejí přidanou hodnotu investorům.
  • Propojení s investiční nabídkou: Objasnění, jak vítězné investice obohatily portfolia klientů a jakým způsobem můžete i vy využít tuto znalost pro optimalizaci svých investic.

 

Swiss Life Select, přední finančně-poradenské společnosti poskytující komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni, která je zároveň součástí koncernu švýcarské finanční skupiny Swiss Life, významného poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek.