CREDIT PASSPORT

23. 4. 2024
Praha
Kdy:
23. duben 2024 15:00
Město:
Praha
Místo:
sídlo společnosti CRIF – Štětkova 1638/18, budova Qubix, 6. patro

 

Zveme vás na setkání CREDIT PASSPORT, nové služby podporující malé a středně velké firmy v dosažení jejich cílů. Světově unikátní projekt založený odborným garantem Podnikatelské platformy Helas, společností CRIF Czech Credit Bureau, se zajímá o názory a postřehy vás, našich podnikatelů, díky kterým můžete tento projekt v jeho zárodku ještě ovlivnit a zároveň z něj vytěžit maximum.

Společnost CRIF - Czech Credit Bureau letos uvede na trh novou službu Credit Passport, jejímž hlavním cílem je poskytnout středním a malým firmám, stejně jako podnikatelům a fyzickým osobám, hodnocení jejich bonity využitelné jednak interně, tak i v rámci propagace. Současně slouží k získání výhodnějších podmínek pro partnery této služby u dalších partnerů z řad finančních institucí, velkoobchodů a dalších zajímavých sektorů.

Obsahem setkání bude stručné představení této služby s navazující neformální diskusí o tom, do jaké míry jsou její jednotlivé benefity zaměřené na růst podnikání pro vás, jako aktivní podnikatele, zajímavé.

Společnost CRIF - Czech Credit Bureau využije takto získanou výslednou zpětnou vazbu pro další rozvoj a komunikaci služby Credit Passport mimo jiné i v rámci několika dalších zajímavých akcích Podnikatelské platformy Helas.

Hosté tohoto setkání obdrží, jako speciální poděkování, luxusní dárek z kolekce Eternal by Helena, jehož výběr prosím specifikujte v rámci registrace na setkání.

Těšíme se na setkání s vámi. Občerstvení bude zajištěno.