25. NAROZENINY HELAS LADIES CLUB

18. 4. 2024
Praha 1
Kdy:
18. duben 2024 18:30
Město:
Praha 1
Místo:
Art & Event Gallery Černá labuť, Na Poříčí 1067

Srdečně vás zveme na oslavu 25. narozenin dámského klubu COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB.

Čestným hostem narozeninového setkání bude významná česká dokumentaristka, paní Olga Malířová Špátová, která za své dokumentární filmy získala hlavní ceny na domácích i zahraničních festivalech.  Olga je výraznou osobností a sama pochází z filmařské rodiny. Její otec byl filmový režisér Jan Špáta, matka Olga Sommerová je rovněž autorkou celé řady dokumentárních snímků a bratr Jakub Sommer se taktéž věnuje filmové tvorbě. Manžel, Jan Malíř, se kterým má dceru Olgu, je kameraman. V říjnu 2021 vstoupil do kin celovečerní dokumentární film KAREL, který přinesl ojedinělý pohled do soukromí a duše Karla Gotta. Zatím poslední filmový počin DJANGO, bude mít svou premiéru v květnu 2024. Jedná se o životní příběh rockera a skladatele Petra Jandy a jeho legendární skupiny Olympic.

Slavnostní setkání pořádáme v prostorách Černá labuť Art & Event Gallery, které jsou multifunkčním prostorem se zajímavou historií.  Součástí bude i probíhající výstava Vedlejší účinek relativity od Norberta Tapperta.

Rozkrojíme narozeninový dort z dílny ikonické cukrářky paní Ivety Fabešové, představíme mandalu Momentum Petry Volenec Nemečkové - Studio La Petien, zazní úspěšný singl BY THE WAY z filmu SLADKÝ ŽIVOT přímo od autorů Jarky a Petra Kroutilových – KroutilLove v podání Petra Kroutila. Těšit se můžete i na další zajímavý program, degustace a hosty.

Více informací naleznete ZDE 

 

Společenské setkání platí pouze pro pozvané členy a přátele Podnikatelské platformy Helas. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.

Dámský klub je součástí Podnikatelské platformy Helas, která od roku 1997 se svými projekty Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Exportérů, Helas New Encounters Club a Helas Ladies Club, sdružuje osobnosti z oblasti byznysu, podnikání, společnosti, kultury i vědy.