POHYBOVÝ APARÁT BEZ BOLESTI

29. 2. 2024
Praha 3 - Žižkov
Kdy:
29. únor 2024 16:30
Město:
Praha 3 - Žižkov
Místo:
Pod Krejcárkem 975/2, vstup A/B - 3. patro

Přijměte naše pozvání na komorní setkání pořádané v přední klinice rehabilitace, ortopedie
a sportovní medicíny BARNA MEDICAL.

Naším průvodcem bude její zakladatel a hlavní lékař kliniky, pan MUDr. Miloš Barna, který patří k předním českým sportovním lékařům. Je členem lékařské komise olympijského výboru
a účastnil se dvakrát Olympijských her v Sydney a Pekingu. V letech 1997-2008 se jako šéflékař atletické reprezentace účastnil všech Mistrovství světa a Mistrovství Evropy. Byl dlouholetým lékařem HC Sparta Praha a SK Slavia Praha. Od roku 1995 je lékařem českého univerzitního sportu. V současnosti je hlavním lékařem kliniky BARNA MEDICAL, kde každému z pacientů poskytuje individuální přístup a nadstandardní profesionální péči. Základem úspěšné léčby na této klinice je totiž tým zkušených odborníků, který se skládá z ortopedů, neurologů
a neurochirurgů, ale i rychlá a přesná diagnostika ultrazvukem, RTG, CT a MRI.

Barna Medical nabízí inovativní, efektivní a komplexní program péče sportovní medicíny, fyzioterapie, ale i konzervativní ortopedie, a to jednotlivcům, ale i firmám, kterým nabízí speciální programy a možnosti. Pomáhá postavit se na nohy všem, nesportovcům i sportovců, od malých dětí po lidi ve zralém a pokročilém věku.

V průběhu setkání se dozvíte mnoho zajímavých informací, zhlédnete přístroje: rázový ultrazvuk, magnetickou indukci, sirio, laser, lymfodrenáž přístrojovou a LPG přístroj (na jizvy i z kosmetického hlediska), 3D spine a některé z nich si  budete moci vyzkoušet.

Dozvíte se, jak si například ulevit při sedavém zaměstnání a čelit tak problémům nejen s páteří, ale i zhoršenou fyzickou kondicí.

Je to právě naše tělo, které nám umožňuje pohyb, ale i aktivní udržování nejen vzpřímené polohy. Dozvíte se pár tipů, co dělat, aby tělo nebolelo.  Pravidelný pohyb napomáhá udržovat správnou tělesnou formu, posiluje svaly a podporuje celkové zdraví. Jednoduchá cvičení pak mohou výrazně zlepšit pohodu a produktivitu během celého našeho pracovního dne. V Barna Medical nabízí inovativní, efektivní a komplexní program péče sportovní medicíny, fyzioterapie, ale i konzervativní ortopedie.

Zkrátka pomáhají postavit se na nohy všem.

Harmonogram

  • WELCOME DRINK
    16:30
  • PŘIVÍTÁNÍ
    17:00
  • PROHLÍDKA KLINIKY & NETWORKING
    17:15 - 19:00

Partneři