ROZUMĚT SVÝM LIDEM. ROZUMĚT PENĚZŮM

1. 11. 2023
Zlín
Kdy:
1. listopad 2023 10:00
Město:
Zlín
Místo:
Školicí středisko PROFIMA, Tyršovo nábřeží 760

Vzdělávání je nejlepší forma investice. Zde se zaměříme na Vás a Vaše „lidi“. Know how Vaší firmy je důležité, ale prioritu hrají lidé, neboť jsou obvykle jednou z jejích nejcennějších deviz.  Jak může vzdělávání posloužit jako cenná investice do budoucnosti Vaší firmy, jakou hodnotu má vzdělání a který druh vzdělávání je pro dosažení Vašich cílů nejlepší. 

Když mluví peníze. Rozumět penězům, umět je investovat a stále pracovat na své finanční nezávislosti. Problematika propojení soukromých a firemních financí. Být finančně nezávislý na své firmě. Co je švýcarská renta a jaké přináší firemní benefity pro klíčové zaměstnance. Zazní zkušenosti z koncernu švýcarské finanční skupiny Swiss Life Select a.s., významného poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let.

Harmonogram

 • WELCOME DRINK
  10:00 - 10:15
 • VZDĚLÁVÁNÍ JE NEJLEPŠÍ FORMA INVESTICE

  PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., moderní poradensko-vzdělávací společnost.
  JANA MÁROVÁ, jednatelka, PROFIMA EFFECTIVE

  Know how Vaší firmy je důležité, ale klíčovou roli mají vždy lidé. Proto je investice do vlastních lidí jednou z nejcennějších deviz, ovlivňuje budoucnost Vaší firmy. Který druh vzdělávání má hodnotu a jak dosáhnout svých cílů.  Rizika a náklady.

  10:15 - 11:15
 • KDYŽ MLUVÍ PENÍZE

  Swiss Life Select a.s., finančně-poradenská společnost
  MARTIN ADÁMEK, premium Financial Advisor, Swiss Life Select a.s. 

  Rozumět penězům, umět je investovat a stále pracovat na své finanční nezávislosti. Problematika propojení soukromých a firemních financí. Být finančně nezávislý na své firmě. Co je švýcarská renta a jaké přináší firemní benefity pro klíčové zaměstnance.

  11:15 - 12:15
 • OTÁZKY & DISKUZE
  12:15

Účast na semináři je zdarma. Kapacita prostor je omezena, proto prosíme o včasnou rezervaci.
Délka trvání cca 3 hodiny.

Akce není určena pro zaměstnance poradenských či vzdělávacích společností. Děkujeme za pochopení.  

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.