BOD ZLOMU: JAK NA BUSINESS ALIGÁTORY

7. 9. 2023
Průhonice
Kdy:
7. září 2023 09:00
Město:
Průhonice

Vyučuje ji mnoho odborníků na vývoj osobnosti, psychoterapeutů a je také obsahem mnoha populárních příruček k sebezdokonalení.

Řeč je o ASERTIVITĚ. 

Tento pojem označuje schopnost prosazovat jiný názor, stanovisko nebo zájem. Považuje se za důležitou komunikační dovednost. Umožňuje totiž jasně vyjádřit a prosadit naše názory a myšlenky, aniž bychom tím narušovali práva ostatních. Člověk, který jedná asertivně, zvládá jasně definovat své požadavky, nejedná proti právům druhých lidí, umí naslouchat a je schopen přistoupit na kompromis.

Jak ale jednat asertivně v kolektivu, kde se sejde více názorů a ne každý projevuje snahu se domluvit?

Vyzkoušejte JAK NA BUSINESS ALIGÁTORY s Pavlou Novotnou a společností PROFIMA EFFECTIVE. Nejbližší seminář se koná už 7. září a hlavními body programu budou:

  • Asertivita jako prevence konfliktů
  • Manipulace v pracovním životě a jak na ni
  • Úvod do jednacích strategií, vyjednávací páky

Přihláška ZDE!

PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o. je vzdělávací společnost, která se své činnosti věnuje již 25 let. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi, věnujeme mu jedinečnou péči s maximálním respektem k jeho potřebám. Vzděláváme v oblastech od soft skills přes marketing, IT, právo, obchod a mnoho dalšího.

Toto setkání je součástí unikátního manažerského programu „Akademie BOD ZLOMU - NOVÝ POHLED pro podnikatele a manažery“. Podnikatelská platforma Helas, která již od roku 1997 podporuje, propojuje a oceňuje české podnikatele, kontinuálně připravuje sérii vzdělávacích programů „Akademie BOD ZLOMU pro podnikatele,“ které pomáhají řešit nejpalčivější problémy českých podnikatelů – majitelů a jejich top manažerů. Témata jsou tvořena na základě skutečných situací, diskuzí i analýzy potřeb a požadavků účastníků platformy. Myšlenky na pozadí této série vzdělávacích programů byly Jak si užiju dalších pět let podnikání v maximální pohodě a v nejlepší verzi svého Já?“ „Jak posunout svoji firmu k úspěchu, nezávislosti a hlavně obrazu svému.“ 

Okruhy přednášek budou prezentovat praktická i palčivá témata, která přináší sám život… „Jak poznávat mozkové funkce a využívat je ve svůj prospěch,  včetně zvyšování koncentrace“, „Vynikající vyjednávací techniky a dovednosti pro interní a externí komunikaci“, „Asertivita jako prevence konfliktů“ , zajímavosti z oblasti práva, financí, investování a další.

Garantujeme spolupráci s předními českými odborníky a specialisty v dané oblasti. Možnost připravení témat na míru přesně podle potřeby firmy, komorních týmů nebo jednotlivců (na vyžádání). Akce jsou průběžně doplňovány.