BOD ZLOMU: MOZKOVÝ JOGGING

22. 8. 2023
Zlín
Kdy:
22. srpen 2023 09:00
Město:
Zlín
Místo:
Školicí středisko PROFIMA, Tyršovo nábřeží 760

Pravidelným cvičením nemusíme posilovat jen tělo, ale i náš mozek se dá pravidelným tréninkem přimět k výjimečným výkonům. Většina z nás si pod tréninkem mozku představí hlavně trénink paměti – luštění křížovek, sudoku nebo hry pexeso a šachy. V podstatě jde ale o systematický trénink, který může být prospěšnou aktivitou nejen v době studia, na vrcholu životní kariéry či v průběhu stárnutí. Jde totiž o rozvoj osobnosti. Bez dobře fungující paměti a efektivního myšlení se totiž neobejdeme v žádném věku.

Jak takový trénink vypadá? Kde začít? Vyzkoušejte Mozkový jogging s Marií Rakovou a společností PROFIMA EFFECTIVE. Nejbližší seminář se koná už 22. srpna a hlavními body jsou:

  • Mozek a jeho funkce
  • Nástroje mozkového joggingu
  • Koncentrace a zvyšování pozornosti
  • Stres, jeho příčiny a zdroje v dnešní době

Přihláška ZDE!

PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o. je vzdělávací společnost, která se své činnosti věnuje již 25 let. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi, věnujeme mu jedinečnou péči s maximálním respektem k jeho potřebám. Vzděláváme v oblastech od soft skills přes marketing, IT, právo, obchod a mnoho dalšího.

 

Toto setkání je součástí unikátního manažerského programu „Akademie BOD ZLOMU - NOVÝ POHLED pro podnikatele a manažery“. Podnikatelská platforma Helas, která již od roku 1997 podporuje, propojuje a oceňuje české podnikatele, kontinuálně připravuje sérii vzdělávacích programů „Akademie BOD ZLOMU pro podnikatele,“ které pomáhají řešit nejpalčivější problémy českých podnikatelů – majitelů a jejich top manažerů. Témata jsou tvořena na základě skutečných situací, diskuzí i analýzy potřeb a požadavků účastníků platformy. Myšlenky na pozadí této série vzdělávacích programů byly Jak si užiju dalších pět let podnikání v maximální pohodě a v nejlepší verzi svého Já?“ „Jak posunout svoji firmu k úspěchu, nezávislosti a hlavně obrazu svému.“ 

Okruhy přednášek budou prezentovat praktická i palčivá témata, která přináší sám život… „Jak poznávat mozkové funkce a využívat je ve svůj prospěch,  včetně zvyšování koncentrace“, „Vynikající vyjednávací techniky a dovednosti pro interní a externí komunikaci“, „Asertivita jako prevence konfliktů“ , zajímavosti z oblasti práva, financí, investování a další.

Garantujeme spolupráci s předními českými odborníky a specialisty v dané oblasti. Možnost připravení témat na míru přesně podle potřeby firmy, komorních týmů nebo jednotlivců (na vyžádání). Akce jsou průběžně doplňovány.