AUTORSKÉ ŠPERKY ALEŠE BERGLA.

14. 9. 2023
Praha 1
Kdy:
14. září 2023 13:00
Město:
Praha 1
Místo:
zlatnictví Bergl Diamonds, Klimentská 1974/20, 110 00 Petrská čtvrť

Srdečně vás zveme na výjimečnou exkurzi "DIAMANTOVÁ ŘÍŠE ALEŠE BERGLA - Autorské šperky Aleše Bergla.", která se uskuteční ve zlatnictví Bergl Diamonds, Klimentská 1974/20, 110 00 Petrská čtvrť. Diamanty, drahé kovy, ale i běžně nepřístupné zázemí obchodu představí světově uznávaný zlatník designer a soudní znalec, pan Aleš Bergl, Bergl Diamonds. 

BERGL DIAMONDS - Klenotník světových Miss
Klenoty jsou naše vášeň. Propadněte jejich kouzlu i vy. Dokážeme uspokojit jakékoli přání. Ať už se jedná o šperk samotný nebo jeho cenu. Již třicet let se věnujeme šperkařství na světové úrovni. Naše umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Od menších šperků, přes originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe, vše pochází přímo z návrhů a dílny designera šperků našich i světových celebrit Aleše Bergla. Umíme zhmotnit i vaše představy a návrhy do podoby krásného šperku a vytvořit tak unikátní klenot pouze pro vás.

Kapacita obchodu umožňuje komorní ambiente a je určena pouze pro maximálně pět osob. Děkujeme za pochopení a vaši včasnou registraci.

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.