SLAVNOSTNÍ KŘEST NAPLNĚNÁ VIZE

12. 12. 2023
Loučeň

V předvánočním čase vás zveme na výjimečné setkání na Zámku Loučeň, které vám přinese doslova plnou nůši zážitků. Zhlédnete Příběh vánočního stromečku, který s podtitulem Abeceda Vánoc mapuje tradici i samotnou historii zdobení tohoto zeleného vánočního symboluVyslechnete si varhanní koncert v zámeckém kostele a vrcholem setkání bude slavnostní křest finálového dílu knižní trilogie SVOU VLASTNÍ CESTOU s příhodným názvem NAPLNĚNÁ VIZE. 

Prostřednictvím trojice knih rozhovorů s úspěšnými českými podnikateli a podnikatelkami ukazujeme, že život sám a cesta k úspěchu nemusí vždy vést rovně a přímo na vrchol. Často bývá plná zvratů, odboček a těžkostí, které je potřeba prožít a překonat. Pokud ovšem člověk v sobě najde dost vůle, síly a odhodlání, dostaví se úspěch a poznání, že má smysl se snažit překonávat těžkosti. Knihy jsou ale také o hledání nové cesty, nových projektů a jiného životního náhledu i nadhledu.

Jak se vyrovnat s úspěchem, který občas přichází rychle a bez varování. Otázka je, jak se s tím vším vyrovnat a jaký k tomu zaujmout postoj, jak nalézt celkové naplnění, sladit osobní i pracovní vizi spolu s touhou věnovat se projektům, které ovlivňují širší skupiny lidí a mají pozitivní dopad na celek. To je motto knižní trilogie SVOU VLASTNÍ CESTOU - Most k úspěchu, Co dokáže úspěch a NAPLNĚNÁ VIZE.

 

Harmonogram

 • Prohlídka zámku a výstavy PŘÍBĚH VÁNOČNÍHO STROMEČKU pro zájemce budou zahájeny na nádvoří zámku
  17:00 - 18:30
 • VÁNOČNÍ KONCERT v kostele Nanebevzetí Panny Marie v zámeckém areálu
  18:30 - 18:50
 • SLAVNOSTNÍ KŘEST v zámeckém hotelu Maximilian
  19:00 - 19:30
 • SPOLEČENSKÉ SETKÁNÍ v zámeckém hotelu Maximilian
  19:30 - 21:00
 • Předpokládaný konec akce
  21:30

Pozvánka je určená pouze pro pozvané hosty, kteří obdrží registrační formulář zaslaný osobním emailem. Platí pro dvě osoby. V případě zájmu o ubytování v zámeckém hotelu po setkání je pro zájemce připravena speciálně zvýhodněná cena 1.950,- Kč/DBl pokoj. 

Podnikatelská platforma Helas - Budujeme hrdé Česko:  Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů, Ocenění Českých Podnikatelek.