FIRMY NA ROZCESTÍ VI.

5. 10. 2023
Praha 1

Rozumět potřebám své firmy a vnímat věci v dlouhodobém horizontu. Nebát se dělat změny a rozvíjet projekty, které budou nosné i za několik let. Mít stálou sílu a také být oporou svému týmu v roli majitele firmy nebo top manažera a případně mít schopnost být v souladu se svými blízkými v rámci rodinného podnikání. To nejsou jednoduché role, ale přesně takové na svých bedrech mají majitelé, zakladatelé, podnikatelé.

Zveme vás na další sérii inspirativního setkání o byznysu, penězích a vnitřní motivaci.

Přijďte si poslechnout přední odborníky a také podnikatele, kteří si touto cestou prošli a mluví z osobní zkušenosti a praxe. Nebudete litovat. V uzavřeném kruhu za zavřenými dveřmi jenom pro vás.  

Inspirativní setkání pořádáme v exkluzivních prostorách České mincovny, v historickém domě v Havelské ulici v centru Prahy, v jedné z největších prodejen zlatých a stříbrných mincí, medailí a investičních slitků v České republice, s výběrem zboží dalších zahraničních mincoven.

Harmonogram

 • WELCOME DRINK
  17:30 - 18:00
 • PŘIVÍTÁNÍ

  HELENA KOHOUTOVÁ, zakladatelka Podnikatelské platformy Helas - Budujeme Hrdé Česko

  18:00 - 18:10
 • PŘÍNOS RODINNÝCH FIREM PRO ČESKOU EKONOMIKU

  PŘEMYSL CENKL, Director Marketing, CRIF – Czech Credit Bureau
  Představí zajímavá data z aktuální analýzy českých rodinných firem, která ukazují na jejich důležitost pro další rozvoj podnikatelského prostředí u nás.

  18:10 - 18:25
 • PENÍZE AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ

  ŠTĚPÁN LACINA, hlavní partner skupiny Accredio

  18:25 - 18:40
 • JAK SE NEZTRATIT NA SVÉ PODNIKATELSKÉ CESTĚ, BÝT PŘIPRAVEN NA ZMĚNY VČETNĚ MEZIGENERAČNÍCH

  JANA MÁROVÁ, jednatelka, PROFIMA EFFECTIVE

  18:40 - 18:55
 • ZPOVĚĎ PODNIKATELE: Moje cesta za osobním štěstím, svobodou a úspěchem

  Doc. MUDr. ONDŘEJ MĚŠŤÁK jn., Ph.D., plastický chirurg, spolumajitel Klinika Esthé, která se svou 30 letou tradicí patří mezi průkopníky v oboru. Pohled lékaře, podnikatele a syna zakladatele v jedné osobě. Zakladatelem společnosti je pan Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

  ADAM a FILIP KLOFÁČOVI, pokračovatelé zakladatele rodinné firmy MORIS design, která je držitelem ocenění Hospodářských novin "Krizi navzdory" a "Marketér roku". Firmu založil český podnikatel pan Radomír Klofáč.

  18:55 - 19:40
 • SPOLEČENSKÉ SETKÁNÍ

  Degustace vín rodinného vinařství Maláník-Osička z Mikulčic
  Networking

  19:40

Účast na setkání je zdarma. Kapacita prostor je omezena, proto prosíme o včasnou rezervaci.
Délka trvání cca 3 hodiny.

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.