KONFERENCE WOMEN IN BUSINESS 2023

30. 5. 2023
Praha
Kdy:
30. květen 2023 18:00
Město:
Praha
Typ akce:
zahájení 16. ročníku OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

16 LET JDEME SVOU VLASTNÍ CESTOU.
Kreativní setkání spojené s prestižní výstavou MISTŘI RENESANCE.

Pojďme se setkat u příležitosti konference WOMAN IN BUSINESS, kterou zahajujeme 16. ročník tohoto projektu. Jako zakladatelka projektu, jako žena podnikatelka a žena maminka, hluboce věřím na význam podpory ženského podnikání a žen obecně. Bylo mi ctí od roku 2008 poznat více jak 170 vítězek, vytvořit skupinu s více jak 1.000 finalistkami, téměř 12.000 semifinalistkami a vybírat z téměř 300.000 firem vedených českými podnikatelkami.

Vedle podnikatelek se obracíme K ČESKÝM LÍDRŮM A EXPORTÉRŮM, abychom se v komorním a uzavřeném prostředí vzájemně více seznámili a mohli načerpat užitečné informace. Zúčastní se přední odborníci a významní podnikatelé.

Kreativní pojetí setkání vám přinese nejeden zážitek. Výjimečné rozhovory, zajímavé informace a možnost zhlédnout 12 světových galerií pod jednou střechou, 40 uměleckých děl a z toho těch 5 světově nejslavnějších. Poprvé v České republice je uvedena výstava MISTŘI RENESANCE, v prestižních prostorech Galerie MÁNES na Praze 1.

Více informací naleznete ZDE.

Konference WOMEN IN BUSINESS pouze pro pozvané členy, členky a přátele Podnikatelské platformy Helas, včetně vítězek, finalistek a semifinalistek Ocenění Českých Podnikatelek.

Registrační formulář bude zaslán osobním emailem.