BARBORA KODETOVÁ ŠPORCLOVÁ – MŮJ ŽIVOT.

1. 2. 2023
Praha 1
Kdy:
1. únor 2023 17:45
Město:
Praha 1
Místo:
Česká mincovna, Havelská 503/19

Pohled na život, svět, umění, tvorbu, nezávislost, ženské otázky a také sounáležitost s vlastní rodinou a kořeny, to jsou jen některá témata, která probereme na našem novoročním setkání dámského klubu Helas Ladies Club s vynikající českou herečkou a zpěvačkou Bárou Kodetovou Šporclovou, která patří do rodiny ikonické české umělecké a divadelní dynastie Steimarů a Kodetů. Je totiž dcerou herce Jiřího Kodeta a Soni Kodetové, prapravnučkou českého herce Vendelína Budila, vnučkou herečky Jiřiny Steimarové a sochaře Jana Kodeta, pravnučkou herce Jiřího Steimara a sochaře, malíře a grafika Emanuela Juliana Kodeta, ale také manželkou světově uznávaného českého houslového virtuosa, pana Pavla Šporcla. Paní Kodetová Šporclová představí také svůj nový klip NÁŠ DŮM.

Inspirativní setkání pořádáme v exkluzivních prostorách České mincovny, v historickém domě v Havelské ulici v centru Prahy, v jedné z největších prodejen zlatých a stříbrných mincí, medailí a investičních slitků v České republice a s výběrem zboží dalších zahraničních mincoven.

Atmosféru podtrhne výstava skleněných plastik Achilleas a zajímavosti z kolekce Eternal by Helena.

 

Společenské setkání pouze pro pozvané členy a přátele Podnikatelské platformy Helas. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.

 

Dámský klub je součástí Podnikatelské platformy Helas, která od roku 1997 sdružuje české podnikatele, podnikatelky, manažery a majitele firem, osobnosti, které jsou zajímavé, nezávislé, inovativní, spolehlivé a především, které se jen tak nevzdávají. Firmy, které jsou členy, jsou prověřené odborným garantem a jsou důvěryhodnými klienty i dodavateli.  Součástí platformy jsou i projekty Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Exportérů, Helas New Encounters Club a Helas Ladies Club. Každoročně jsme ve spojení s jedenácti tisíci českými firmami. Máme tedy vzácnou možnost vytvořit si vlastní – společné mikroklima, kde se dobré české firmy mohou vzájemně podržet. Spolupracovat spolu, vědět, kdo je kdo, na koho se můžeme spolehnout, hledat nové zdroje, nepřestat věřit. Chránit svou svobodu a postupovat kupředu, díky důvěryhodným doporučením a vztahům. V této věci spolupracujeme s odborníky a profesionály. Jenom v loňském roce jsme sdružili 362 finalistů, což představovalo cca 122milard kumulovaného obratu a více než  36tis zaměstnanců v rámci celé ČR.