DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ FEMMS & LISE CHARMEL

20. 10. 2022
Brno
Kdy:
20. říjen 2022 13:00
Město:
Brno
Místo:
Specializovaný butik Femms, Horní 1

Milé dámy,
rádi bychom vám zpříjemnili nastupující podzimní sychravé dny.

Přijměte proto naše pozvání do butiku Femms na Den otevřených dveří FEMMS & LISE CHARMEL podzim/zima 2022 a jaro 2023 s mottem „Buď svou vlastní ikonou!“ 
Pánové, tato akce je ideální pro vaše drahé polovičky i kolegyně, na které se také velmi těšíme.

V komorní atmosféře si budete moci prohlédnout, osahat, případně vyzkoušet a objednat aktuální kolekci jednoho z největších výrobců francouzského spodního prádla LISE CHARMEL, která zahrnuje nádherné, luxusní a kvalitní spodní prádlo a plavky. Celá kolekce plážového oblečení a plavek 2023 Lise Charmel a Antigel bude také součástí prezentace. Značka Lise Charmel vytvořila jedinečný styl, kde se snoubí elegance, ženská svůdnost a umění. Francouzští a italští stylisté navrhnou ročně 4 ucelené kolekce od každé značky, včetně nočního prádla a doplňkového sortimentu. Kolekce se vždy řídí módními směry pro danou sezónu od barevných škál, materiálů (krajky, hedvábí, tištěný tyl…) a doplňků (korálky, štrasy…). Díky tomuto vývoji značka vytvořila dnes ojedinělý styl, se kterým se můžeme setkat zhruba ve více než 60 zemích světa. Specializovaná prodejna Femms dále nabízí obrovský výběr vybraných kousků dámského prádla, plavek, doplňků, oblečení a atmosféru, jež ženám připomene, že to ony jsou ve svém životě na prvním místě – je potřeba se mít ráda.  Průvodcem setkání bude přímo majitelka, paní Metodějka Stoklásková, která je mimo jiné i partnerkou projektu Ocenění Českých Podnikatelek.

Setkání bude probíhat od 13:00 do 16:00 hodin.

Dále se můžete těšit na degustaci zdravé květinové kávy z kolekce ETERNAL FLOWER COFFEE COLECTION, zastoupené třemi druhy kávy a jednou kávovinou. Ty jsou pečlivě připravené a vyrobené inovativní technologií FLUID BLEND. Tento způsob pražení a přípravy je šetrný k životnímu prostředí i surovině a uchovává ty nejlepší účinky kávy, která se nepřepražuje. Účinky byly umocněny vlastnostmi bylin, esencí a organických květů. Dále na  olejový parfém Eternal Abundance_Věčná hojnost a představení luxusní kolekce šperků Tao Fluentia či Hrdý lev od Berlg Diamonds.

LISE CHARMEL je francouzská značka spodního prádla a luxusních plavek
Od počátku firmy, který spadá do sedmdesátých let, je značka zaměřená na výrobu běžného spodního prádla. Pod vedením majitele pana Jacqua Daumala se postupně v první dekádě přechází na výrobu prádla v luxusním provedení a prvotřídní kvalitě. Hlavním elementem je především krajka Leavers, která jediná nese označení ”krajka z Calais”. Jde o ojedinělou výrobu krajky v severní oblasti Francie, kde již  od r.1891 se na stejných strojích  - s menšími úpravami, vyrábí dodnes. Značka vstupuje čím dál více do povědomí módního průmyslu. Dostává se na přehlídková mola a roste celkový zájem ze strany filmového průmyslu a tisku. Spolu s plavkovým zbožím a značkou pro větší velikosti je svým celkovým zaměřením bezpodmínečně jedničkou na trhu. Značka Lise Charmel vytvořila jedinečný styl, kde se snoubí elegance, ženská svůdnost a umění. Francoužští a italští stylisté navrhnou ročně 4 ucelené kolekce od každé značky, včetně nočního prádla a doplňkového sortimentu. Kolekce se vždy řídí módnímy směry pro danou sezónu od barevných škál, materiálů (krajky, hedvábí, tištěný tyl…) a doplňků (korálky, štrasy…). Díky tomuto vývoji značka vytvořila dnes ojedinělý styl, se kterým se můžeme setkat zhruba ve  více než 60 zemích světa.

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.

Více o prodejně na www.femms.cz