ZELENÉ KARTY PRO CELOU RODINU IHNED V PROGRAMU EB5

15. 11. 2022
online webinář
Kdy:
15. listopad 2022 13:30
Město:
online webinář
Místo:
z pohodlí vašeho zázemí

SVOU REGISTRACI PROSÍM POTVRĎTE ZDE.

TRVALÝ POBYT V USA.
ZELENÁ KARTA PRO CELOU RODINU.
INVESTICE PODPOROVANÉ STÁTEM.

Dnešní doba je nevšední, hektická a uspěchaná. Přináší s sebou dříve naprosto nepředstavitelné situace v podobě pandemie nebo války u téměř sousedů. Každý z nás stojí před otázkou, jaký bude zítřek. Budeme mít příležitost žít flexibilně a podle svých představ? Navazujeme na online rozpravu Zahraniční diskuze o příležitostech v USA.

Setkání se opět zúčastní pan Jiří Krejča, Partner, Vere Prague, který poskytuje poradenství, interim management, služby krizového řízení a zároveň je oficiálním zástupcem Christian Tyler Properties v programu EB-5. Odpoví Vám na otázky ohledně investičního, imigračního programu EB-5. Hostem bude také specialista na imigrační právo USA a Kanady, JUDr. Hynek Žikovský.

Nyní je nejlepší doba pro ty, kteří o zapojení do EB-5 uvažují, protože stále platí výrazné snížení investice do projektu EB-5, ale je pravděpodobné, že se to změní.

Příležitosti v USA
Jiří Krejča, Partner Vere Prague, Oficiální zástupce Christian Tyler Properties v programu EB-5 
Program EB-5 poskytuje způsobilým investorům cestu k zákonnému trvalému pobytu v USA běžně známému jako "ZELENÁ KARTA". V roce 1990 schválil Kongres USA program EB-5 s cílem vytvářet nové pracovní příležitosti a přilákat zahraniční investory. Jaké jsou současné možnosti?

Otevřená diskuze a otázky

Jiří Krejča, Partner Vere Prague, Oficiální zástupce Christian Tyler Properties v programu EB-5
Po absolvování VŠE Praha nastoupil Jiří Krejča do PZO Strojexport a po dvou letech sbírání zkušeností v pražské centrále byl vyslán na čtyřletý pracovní pobyt v Iráku, kde se věnoval právním a finančním záležitostem u velkých investičních projektů. V r. 1990 byl hlavním organizátorem evakuace čs. občanů i Iráku a Kuvajtu v době krize v Perském zálivu. Tyto zkušenosti a znalost několika jazyků přivedly p. Krejču ke společnosti Thomas Cook, která je nejstarší a ve své době nejprestižnější cestovní kancelář na světě. Založil a mnoho let řídil dceřinou společnost Thomas Cook v Praze. Následovaly top manažerské pozice u dalších mezinárodních gigantů Hapag Lloyd, Travelex a G4S. V r. 2011 založil konzultační společnost Vere Prague. Jiří Krejča se zaměřuje na krizový management, restrukturalizace firem, obchodní strategie, fůze a akvizice buď pod hlavičkou Vere Prague nebo jako fyzická osoba. Svoje zkušenosti prokázal i v obtížných podmínkách strategických státních podniků, a to jako ředitel ČP Security, dceřiné společnosti České pošty, nebo jako Ekonomický ředitel státního podniku Lesy ČR. Do pozice zástupce Christian Tyler Properties v Programu EB-5 doporučil p. Krejču Hynek Žikovský, partner renomované advokátní kanceláře v Montrealu a expert na imigrační záležitosti v Kanadě a USA. Jiří i majitel CTP Kirk Eicholz vyznávají stejné životní hodnoty a také serióznost v obchodních vztazích, takže už při prvním osobním setkání došlo k dohodě o spolupráci. Jiří Krejča se věnuje i nekomerčním aktivitám; je prezidentem Kanadské obchodní komory v ČR a čestným prezidentem florbalového klubu AC Sparta Praha. Je ženatý, má 5 dětí a mezi jeho hlavní záliby patří cestování, hledání nových chutí vína, sportování.