MEDIACE JAKO EFEKTIVNÍ NÁSTROJ VYJEDNÁVÁNÍ A ŘEŠENÍ KONFLIKTU SMÍRNOU CESTOU

13. 10. 2022
Praha 2
Kdy:
13. říjen 2022 09:30
Město:
Praha 2
Místo:
Na Moráni 1957/5

Místo vleklých soudních sporů, mediace. Osobnost mediátora se totiž často přirovnává s nadsázkou k tlumočníkovi, který v konfliktu napomáhá vzájemnému porozumění.

Zveme Vás na neformální snídani „Mediace jako efektivní nástroj vyjednávání a řešení konfliktu smírnou cestou.“ 

Nahlédnout do profese soudního mediátora i to, jak vidět konfliktní situaci z jiné strany, Vám umožní zakladatelka společnosti pro mediaci a mediačního školícího centra  ET PACTUM s.r.o., zapsaná mediátorka Ing. Lucie Lamačová, Ph.D. Pro inspiraci si můžete přečíst „JAK ŘEŠIT SPORY EFEKTIVNĚ“ nebo poslechnout podcast „KDYŽ SE DVA MAJÍ DOMLUVIT, MUSÍ SPOLU MLUVIT.“

Toto téma se Vás možná nyní nemusí týkat, ale získané informace mohou být užitečné kdykoliv v budoucnosti,již v pracovním či osobním životě.  

Dostali jste se do sporu se svým obchodním partnerem, dodavatelem či odběratelem? Máte zaměstnance, se kterým si nevíte rady? Rozvádíte se a potřebujete vyřešit péči o děti a rozdělit majetek? Jste již u soudu nebo řešíte zatím jen problémový vztah? V oblasti obchodní, firemní, rodinné, sousedské či dědické můžete využít  profesionálního vyjednavače – mediátora.

Více o přednášející společnosti ET PACTUM s.r.o.

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.