REVOLUCE VE SKLADOVÁNÍ KAPALIN VŠEHO DRUHU – VAKY JABOR

19. 10. 2022
Děčín 2
Kdy:
19. říjen 2022 10:00
Město:
Děčín 2
Místo:
Jabor pro, s.r.o., Areál Armex - hala J, Folknářská 21

Přijměte naše pozvání na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ do ryze české rodinné firmy JABOR. Mimořádné setkání  v ryze české rodinné firmě JABOR. Průvodci setkáním nám budou majitelé společnosti JABOR.

Poslední roky doslova vybízejí k hledání cest jak šetrně zacházet se zdroji. Firma Jabor proto po mnoha letech vývoje, premiérově na tomto setkání představí svou novou divizi Vaky Jabor, zaměřující se na skladovací nádrže na kapaliny z vysokopevnostních PVC materiálů, které je vedle vody možné využívat i pro jakékoliv další tekutiny, například v průmyslu či potravinářství. Ale komunikovat bude možné i ostatní divize společnosti Jabor, mezi které patří např. Haly Jabor (prodej-pronájem-servis skladovacích hal), Kvalitní plachty s prodlouženou životností (výroba a potisk autoplachet, celních, třístranných i valníkových plachet, pershing, zhotovení nástaveb s širokým doplňkovým vybavením, výroba opláštění pergol, teras apod.) a divize Bazénové plachty (zakázková výroba krycích plachet na bazény).

Premiérové představení projektu „REVOLUCE VE SKLADOVÁNÍ KAPALIN VŠEHO DRUHU – VAKY JABOR“ s klíčovým dopadem na šetření a hospodaření s vodou a manipulaci s jakýmikoli dalšími tekutinami. Mimořádné setkání  v ryze české rodinné firmě JABOR. Vaky Jabor jsou skladovací nádrže na kapaliny z vysokopevnostních PVC materiálů s objemem od  500 do 100.000 l nebo dle individuálních požadavků. Vedle vody je možné je využívat i pro jakékoliv další tekutiny, například v průmyslu či potravinářství. Toto řešení ocení každá instituce, firma, jednotlivci,  ale také státní správa. Zásadní výhodou nádrží je flexibilita, mobilita v použití a cenová výhodnost oproti pevným nádržím. Inspirativní video můžete zhlédnout ZDE.

Program setkání:
-  Přivítání hostů majiteli společnosti (10:30 a 13:30 hodin)
-  Seznámení se s historií společnosti JABOR a jejich výrobním portfoliem
-  Představení nové divize VAKY JABOR
-  Ukázka jednotlivých typů vaků
-  Ukázka samotné výroby VAKŮ a ostatních produktů ve výrobní hale
-  Společenské setkání s pohoštěním a diskuze

Kromě aktuálně prezentovaného projektu Vaky Jabor zahrnuje společnost Jabor ještě tyto divize: Haly Jabor (prodej-pronájem-servis skladovacích hal), Kvalitní plachty (zakázková výroba opláštění pergol, teras apod.) a divizi Bazénové plachty (zakázková výroba krycích plachet na bazény).

Pozvánka platí pro členy Helas Ladies Club, Podnikatelské platformy Helas a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek.
Registrační formulář je zaslán osobním emailem.