ESENCE ŽIVOTA

26. 7. 2022
Praha 1
Kdy:
26. červenec 2022 17:30
Město:
Praha 1
Místo:
YMCA Praha, Na Poříčí 12 (2. patro, dveře č. 257)

Jak nalézt pevný bod, s lehkostí se překlenout přes složitá období a začít vnímat radost a úlevu.

 

Pozvánka platí pro členy Helas Ladies Club a Podnikatelské platformy Helas.
Registrační formulář je zaslán osobním emailem.

Život přináší různé situace. Mnohé můžeme ovládat, mít je takzvaně „pevně v ruce“. A pak jsou tu ty druhé. Ty, které se dějí samy proti naší vůli a nemůžeme dělat nic, než je prožít, přijmout, naučit se s nimi pracovat a jít zase dál.

Osobně celý život hledám odpovědi na otázky. Je to cesta. Vyzkoušela jsem i prošla mnohé a jsem za to poznání vděčná. Mám zkušenosti s vegetariánstvím, veganstvím, ajurvédou, jógou, posloucháním přednášek spojených s osobním rozvojem. V poslední době mě velmi zaujala aromaterapie a práce s esencemi.

Upřímně vás zvu na setkání s terapeutkou, která má k tomuto tématu hodně co říci. Prožijeme společně příjemný podvečer s vůní, kterou si každý z nás sám navolí, neboť každý je tvůrcem svého vlastního vesmíru.

A co dodat dál? Cesta za harmonií, neutuchající zvědavost a chuť zkoušet nové věci mne dovedla ke vzniku drobných, ale významných projektů.

Například miluji kávu. Hledala jsem proto takovou, která by mi dopřála můj oblíbený kávový obřad, moment jenom pro mě, byla jemná a laskavá. Vznikla tak nová myšlenka kávové kolekce „ETERNAL FLOWER COFFEE COLECTION – káva pro výjimečné okamžiky“ jejíž součástí jsou tři druhy květinových káv Orange & Jasmine Air, Rose Dream a Chocolate Menta Wave. Káva je pražena unikátní technologií, která je šetrná ke zpracování kávového zrna a díky tomu kávě zachovává doporučované, až terapeutické vlastnosti umocněné nejčistšími esencemi.

Ale také miluji parfémy.  Zejména ty, které přinášejí  něco víc, než jen pouhý čichový vjem. Olejový parfém „Eternal Abundance – Věčná hojnost“ má duši i myšlenku. Je  promyšlenou mystickou kombinací 45 složek esenciálních olejů, jež se dotýká samotné vnitřní podstaty člověka a jeho příprava nám zabrala rovný rok.

Toto setkání tedy provoní nejen unikátní esence, ale také vůně kávy a parfému. Čeká nás podvečer pro ženy i muže v přátelském prostředí prostor EMS studia Dvacetiminutovka, které pomáhá aktivovat tělo formou stimulace až 95% svalů a tím ho dostává do skvělé fyzické i psychické kondice.

Vaše,

Helena