JAK NAJÍT TU SPRÁVNOU CESTU K VYSNĚNÉ POSTAVĚ A NEZTRATIT SE V KALORIÍCH

4. 5. 2022
online Talk Show

ZÁZNAM Z ONLINE SETKÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Program Heleny Kohoutové "Eternal Essence - Harmony Health & Soul" se věnuje tématům spojeným se zdravím, vnitřní spokojeností, harmonií a celistvostí. Součástí programu jsou zajímavé rozhovory s lidmi, kteří mají co říct, doporučení a sdílené zkušenosti. Program Eternal Essence je partnerem Podnikatelské platformy Helas. 

Pokračování inspirativní online talk show s majitelkou a zakladatelkou FIT, ZDRAVÍ, VÝŽIVA, paní Janou Kolrusovou a s majitelkou a zakladatelkou společnosti Dvacetiminutovka - EMS tréninková technika, elektro-myo-stimulace svalů, paní Cecilií Nagy. 

Dozvíte se odpovědi například na otázky:

  • Proč mají obecně lidi problém s nadváhou?
  • Cvičím, proč stále nemohou shodit přebytečná kila?
  • Co dělám špatně i když si myslím, že jím zdravě?
  • Jak naše tělo vlastně funguje? Co jíst před pohybem, co po něm a jak si zabezpečit, aby nám svaly rostly a ne naopak?

Paní Jana Kolrusová ráda předává lidem dobré rady, zkušenosti a podává pomocnou ruku. Pro člověka je důležité nezůstat na problém sám. Je úžasné sledovat klienty, kteří začínají věřit sami sobě, mají radost ze života a nebo mizí jejich zdravotní problémy. Toto je pro ni největší odměnou za její práci. Předává své zkušenosti, vědomosti, nadšení a chuť učit veřejnost zásadám zdravého stravování. Podílí se na konceptu přípravy a realizace výukových programů pro děti v MŠ a žáky v ZŠ z oblasti správné výživy pro jejich zdravý vývoj. Specializuje se na přednášky, workshopy, tvorbu vyváženého, zdravého a plnohodnotného jídelníčku.

Paní Cecilie Nagy je nejenom majitelka, ale hlavně aktivní trenérka, která udává tempo při stimulaci až 95 % svalů v celém těle. Pomocí EMS techniky pomáhá svým klientům odstraňovat svalové nerovnováhy, zpevnit tělo nebo zhubnout  za pouhých 20 minut týdně. EMS trénink je velmi vhodný i pro klienty s bolestmi zad, hendikepované nebo seniory, neboť pomáhá k celkovému posílení organismu, čímž mají více energie pro život i práci.