TÓNY POZITIVNÍ ENERGIE A RADOSTI

21. 4. 2022
Praha
Kdy:
21. duben 2022 18:30
Město:
Praha
Místo:
YMCA Praha, Na Poříčí 12 (2. patro, dveře č. 257)

Nové šaty, nová image jako symbol nových začátků a energie.
Jak říká klasik, "Šaty dělají člověka".

Komorní setkání pouze pro pozvané členy.  Své členství si můžete aktivovat ZDE.

Móda je nedílnou součástí našich životů. Na základě řady průzkumů i skutečných příběhů lze oblečení využívat k transformaci svého života. Oblečení nám pomáhá ovlivňovat  náladu a působí tak logicky nejenom na svého nositele, ale také jeho okolí.  Náš styl odívání nám pomáhá vyzařovat sílu v osobním i pracovním životě, udržet si svou kulturní identitu. Podvědomá volba barvy oděvu dokáže zmírnit pocity úzkosti či nervozity. Je pouze na nás, jaké oblečení si pro sebe zvolíme.

Setkáním vás osobně provede česká oděvní výtvarnice, kostýmní a módní návrhářka, akad. mal. Jaroslava Procházková, která zároveň představí svou originální módní kolekci
JARO/LÉTO 2022. 

 

Akad. mal. Jaroslava Procházková

Absolvovala  dvě nejlepší vysoké školy v oboru oděvního výtvarnictví a designu, VŠUP – v Praze, Saint Martin`s School of Art v Londýně. Svojí  módní značku a salon JAROSLAVA založila před 14 lety. Navrhla a realizovala kostýmy pro řadu filmů, jako DĚTI NOCI, TOBRUK Václava Marhoula, O ŽIVOT, Pražské orgie Ireny Pavláskové  a dále pro jednotlivé role jako například MAZANÝ FILIP, VELKÁ FILMOVÁ LOUPEŽ, ULTIMÁTUM, OD VRAŽDY JENOM KROK KE LŽI.

Jaroslava Procházková má dlouhodobě významné postavení mezi českými módními designery. Filosofií je touha tvořit o lidech a pro lidi. Charakteristickým znakem jsou modely s výraznou siluetou, rafinovanou barevností v kombinaci s dokonalým zpracováním. Specializuje se na kvalitní pletenou módu, vyráběnou v Čechách v limitovaných sériích, která je určena ženám všech věkových kategorií, rozměrů, zájmů, či postavení ve společnosti. Jediným spojujícím prvkem je zájem o kvalitu, výjimečnost a nadčasovost.

Značka JAROSLAVA se zabývá úpletovou módou specifickou pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou, kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování. Velmi důležitou součástí je i zakázková tvorba modelů, která je vytvářena přímo na míru dle individuálních představ a požadavků klientek.