JAK SE RYCHLE DOSTAT DO KONDICE ANEB STIMULACE SVALŮ, RYCHLE, EFEKTIVNĚ, PRO KAŽDÉHO

19. 5. 2022
Ústí nad Labem
Kdy:
19. květen 2022 16:00
Město:
Ústí nad Labem
Místo:
Masarykova 1688/49

Setkání s omezenou kapacitou. Účast výhradně na základě osobního pozvání. 

V rámci motta „Více energie pro život i práci“  jsme pro vás ve spolupráci s EMS centra Dvacetiminutovka s.r.o., s pobočkami v Praze a Ústí nad Labem, připravili butiková setkání s představením intenzivního tréninku pro zlepšení kondice. 

Centra Dvacetiminutovka se specializují na EMS tréninky, které jsou založeny na velmi intenzivní elektro-myo-stimulaci svalů, což je v současné době nejrychlejší způsob, jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy, bolesti zad a zhubnout. Při proceduře probíhá stimulace až 95 % svalů, včetně těch vnitřních. Trénink je vhodný pro muže i ženy ve věku od 18 do 100 let, pro klienty po operacích, seniory i hendikepované osoby, a stačí jej realizovat pouze 20 minut 1x týdně. Zároveň to není žádný nevyzkoušený postup posilování svalů. EMS trénink byl již v roce 1972 uznán Mezinárodním olympijským výborem jako možná tréninková metoda.

EMS centra Dvacetiminutovka využívají technologii vyvíjenou a vyráběnou v Německu, ale to hlavní, co odlišuje cvičení ve Dvacetiminutovce od podobných tréninků, je osobní přístup a garance, že vám i vašim kolegům přinese tato procedura velmi rychlou pomoc od civilizačních chorob jako jsou bolesti zad, nadváha, únava, ale také pomůže k celkovému posílení organismu, čímž budete mít více energie pro život i práci. Nemluvě o spokojenosti sám se sebou a další pozitivní efekty díky vyplaveným endorfinům. Výsledky jsou mimořádné.

Setkáním nás bude provázet zakladatelka těchto center Cecilie Nagy, která sama využívá metodu EMS (Elektro Myo Stimulace) už tři roky a vděčí ji za skvělou kondici, postavu a zpevnění svalových partií.

A protože plavková sezóna už klepe na dveře, přijde řeč i na profesionální a chutný jídelníček a vhodné potravinové doplňky.