NÁHRADA ŠKODY V PRAXI ANEB PRAKTICKÝ PRŮVODCE NÁHRADOU ŠKODY OD SMLOUVY PO SPOR

8. 4. 2022
Praha 8
Kdy:
8. duben 2022 09:00
Město:
Praha 8
Místo:
Truhlárna Event Room Karlín, Šaldova 5, Praha 8 - Karlín

SVOU REGISTRACI PROSÍM POTVRĎTE ZDE.

KDY? 8. dubna 2022 | 9.00 - 12.00 hod.
KDE? Truhlárna Event Room Karlín, Šaldova 5, Praha 8 - Karlín. Prostor Truhlárny najdete v krásném vnitrobloku zde

Rádi bychom vás a vaše kolegy pozvali na pracovní snídani společnosti JŠK, advokátní kancelář, s.r.o., která je dlouholetým partnerem Podnikatelské platformy Helas.

První ze série JŠK pracovních snídaní v tomto roce k náhradám škody mezi obchodními partnery se zaměří především na:

  • vliv smluvních ujednání na povinnosti nahradit škodu (limitace a její hranice včetně zásahů do liberačních důvodů, smluvní stanovení výše škody),
  • po kom všem lze ve světle judikatury požadovat náhradu škody v rámci dodavatelských vztahů (otázka tzv. pomocníka) a provedeme vás možnými typy povinností k náhradě újmy,
  • vysvětlíme, jaké důkazy zajistit (a které nebudou přípustné) s ohledem na ochranu osobních údajů a jak s nimi dále pracovat s ohledem na pojištění odpovědnosti.

Naším hostem bude Pavel Tůma (APOGEO, Senior Partner, Head of Expert Institute), který se bude pohledem znalce věnovat kvantifikaci škody.

JŠK, advokátní kancelář, s.r.o. je středně velká pražská advokátní kancelář s asi 25 právníky, která již 17 let poskytuje právní služby ve většině právních oblastí souvisejících s podnikáním obchodních společností. Před založením JŠK pracovali všichni partneři JŠK mnoho let pro přední mezinárodní právní firmy. JŠK tak může nabídnout kombinaci nejlepších mezinárodních zkušeností a flexibilitu lokální firmy. JŠK je současně zakladatelem a členem středoevropské sítě obdobně specializovaných advokátních kanceláří PONTES: the CEE lawyers. V současnosti působí členové PONTES v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Praze, Sofii, Varšavě a Vídni. Klíčové oblasti působení JŠK: Finanční právo, Energetika, Korporátní právo, Veřejné zakázky, Fúze a akvizice (M&A), Regulace a compliance, Nemovitosti, Pracovní právo, Spory, Kontrakty, Hospodářská soutěž, Insolvence a restrukturalizace, Pojišťovnictví, Sportovní právo.

*V případě, že pro vás není téma relevantní, ale víte o někom, komu by se líbilo, předejte, prosím, pozvánku dál.