JAK NA UZAVÍRÁNÍ KUPNÍCH SMLUV

25. 1. 2022
online webinář
Kdy:
25. leden 2022 14:00
Město:
online webinář
Místo:
z pohodlí vašeho zázemí

ZÁZNAM Z ONLINE SETKÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Rádi bychom vás a vaše kolegy pozvali na online webinář společnosti JŠK, advokátní kancelář, s.r.o., která je dlouholetým partnerem Podnikatelské platformy Helas.

O čem bude řeč?

  • Předsmluvní jednání.
  • Kdy a jak je uzavřena kupní smlouva?
  • Obchodní podmínky a jejich úskalí.
  • Termín plnění a prodlení.
  • Jaký vliv na uzavírání kupních smluv má covidová doba?

JŠK, advokátní kancelář, s.r.o. je středně velká pražská advokátní kancelář s asi 25 právníky, která již 17 let poskytuje právní služby ve většině právních oblastí souvisejících s podnikáním obchodních společností. Před založením JŠK pracovali všichni partneři JŠK mnoho let pro přední mezinárodní právní firmy. JŠK tak může nabídnout kombinaci nejlepších mezinárodních zkušeností a flexibilitu lokální firmy. JŠK je současně zakladatelem a členem středoevropské sítě obdobně specializovaných advokátních kanceláří PONTES: the CEE lawyers. V současnosti působí členové PONTES v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Praze, Sofii, Varšavě a Vídni. Klíčové oblasti působení JŠK: Finanční právo, Energetika, Korporátní právo, Veřejné zakázky, Fúze a akvizice (M&A), Regulace a compliance, Nemovitosti, Pracovní právo, Spory, Kontrakty, Hospodářská soutěž, Insolvence a restrukturalizace, Pojišťovnictví, Sportovní právo.

Přednášející:

Kateřina Chizzola Bardonová, advokátka, JŠK, advokátní kancelář
Katka se ve své advokátní praxi zaměřuje na oblast regulace finančních institucí, zejména pojišťoven, a poskytuje právní poradenství v souvislosti s tvorbou produktů, dokumentace, nastavování distribučních sítí a dalšími regulatorními otázkami. V advokátní kanceláři JŠK se dále věnuje sporné agendě včetně správního řízení a poradenství v rámci day-to-day provozu klientů.

Klára Šmídová, koncipientka, JŠK, advokátní kancelář
Klára působí v JŠK jako advokátní koncipientka a primárně se zaměřuje na korporátní a pracovní právo.