SPOLU JE VÍCE NEŽ SÁM. ONLINE SETKÁNÍ A PROPOJENÍ ČLENŮ E-PLATFORMY.

24. 8. 2021
online setkání
Kdy:
24. srpen 2021 14:00
Město:
online setkání
Místo:
z pohodlí vašeho zázemí

ZÁZNAM Z ONLINE SETKÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Podnikatelská E-PLATFORMA, digitální propojení českých firem, funguje již 10 měsíců. Aktuálně sdružuje téměř 100 firem s obratem ke 30 miliardám korun. Je jedno, jak velké je Vaše podnikání, jestli je malé, střední nebo velké, to není podstatné. Důležité je, co pro sebe můžeme vzájemně udělat. Zveme Vás na TŘETÍ NEFORMÁLNÍ SETKÁNÍ E-PLATFORMY, kde si popovídáme, sdělíme si novinky, co se povedlo/nepovedlo, ale také si řekneme v čem Vám můžeme být prospěšní. Názorně Vám také ukážeme, jak E-PLATFORMA funguje.

14.00 pro ČLENY i NEČLENY E-PLATFORMY: SPOLU je více než SÁM.

Helena Kohoutová, zakladatelka Podnikatelské platformy Helas (Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů, Helas Ladies Club)
Darina Vodrážková, zastupující DAQUAS, partnera společnosti Microsoft a spolutvůrce E-platformy

14.45 PRIVÁTNÍ DISKUZE již registrovaných účastníků platformy

Kdo je kdo
Novinky
Jak se orientovat
Příležitosti

Know how, které v platformě sdílíme, přináší společnou sílu, radost a užitek. Každý se může vyjádřit, multiplikovat své možnosti a informace, představit se, komunikovat a využít podanou pomocnou ruku z naší strany.

Touha po nezávislosti a svobodě nám dala sílu vybudovat zajímavé firmy. Tu sílu budeme potřebovat pořád, zejména v této době. Proto je dobré mít místo, kde je možné se vzájemně podpořit a společně najít nové cesty komunikace a spojenectví se zachováním tradičních hodnot.

Zájemci, kteří se chtějí do E-PLATFORMY registrovat a být rovnou součástí PRIVÁTNÍ DISKUZE, si mohou členství objednat ZDE

Těšíme se na Vás.