POMOZTE NAJÍT DĚTI V OHROŽENÍ

26. 5. 2021
online debata
Kdy:
26. květen 2021 13:00
Město:
online debata
Místo:
z pohodlí vašeho zázemí

Rádi bychom vás a vaše kolegy pozvali jménem společnosti VODAFONE ČESKÁ REPUBLIKA, která je dlouholetým partnerem Podnikatelské platformy Helas, a NADACE VODAFONE na ONLINE DEBATU k tématu, jenž je „noční můrou“ všech rodičů - pátrání po ztracených dětech a mobilní aplikaci ECHO.

25. května 1979 se v New Yorku cestou do školy ztratil šestiletý Etan. V tu dobu kvetly pomněnky, a přestože se rozběhlo rozsáhlé pátrání, včetně zveřejnění fotky na krabicích od mléka, nikdy nebyl nalezen. Tento den si svět připomíná jako Pomněnkový den, oficiálně Mezinárodní den pohřešovaných dětí.

Také Policie České republiky každoročně pátrá po stovkách dětí, z nichž desítky jsou přímo ohroženy na zdraví nebo na životě.

Sledujte 26.5. 2021 od 13 hodin online debatu se zástupci Policejního prezídia České republiky a tvůrci mobilní aplikace ECHO.
Tato unikátní aplikace, společně se zapojením široké veřejnosti, a především díky obětavé práci Policie České republiky, dává novou nadějí pro úspěšné nalezení dětí v ohrožení.

Debatu můžete sledovat na Facebooku Nadace Vodafone Česká republika https://www.facebook.com/NadaceVodafone/ a YouTube https://www.youtube.com/channel/UCheTtp4EJNAulbF59xS80XQ

Můžete pomoci i vy!

https://www.aplikaceecho.cz/

Již nyní a po celou dobu debaty můžete posílat dotazy na naše hosty. Stačí, když do vašeho prohlížeče napíšete „sli.do“ a zadáte hashtag #echoaplikace.