POMÁHÁME ČESKÝM FIRMÁM K ROZVOJI OBCHODU, VZÁJEMNÝCH VZTAHŮ A NOVÝM PŘÍLEŽITOSTEM

28. 4. 2021
online setkání
Kdy:
28. duben 2021 13:30
Město:
online setkání
Místo:
z pohodlí vašeho domova

SVOU REGISTRACI PROSÍM POTVRĎTE ZDE.

JAK POMÁHÁME ČESKÝM FIRMÁM K ROZVOJI OBCHODU, VZÁJEMNÝCH VZTAHŮ, NOVÝM PŘÍLEŽITOSTEM A KOMUNITĚ PLNÉ INSPIRACE A ZKUŠENOSTÍ?
PODNIKATELSKÁ E-PLATFORMA

PROPOJENÍ ČESKÝCH FIREM – EFEKTIVNÍ SPOLUPRÁCE – NOVÝ BYZNYS
PRŮMYSL - EXPORT - SLUŽBY
VZÁJEMNÁ POMOC – ONLINE KOMUNIKACE – INSPIRACE
KOMUNITA 5 000 FIREM

Osobní online setkání s Helenou Kohoutovou, zakladatelkou Podnikatelské platformy Helas a Podnikatelské E-platformy.
Proč se zapojit. Jak bychom vám mohli být užiteční. Kde brát energii, sílu, inspiraci. Jak rozvíjet svůj byznys?
Pravidelná středeční setkání.  Těšíme se na vás.

NĚCO O MNĚ
Podnikám od konce 90. let. Tehdy jsem se rozhodovala, zda se doslova vrhnout na uměleckou dráhu nebo jít cestou podnikání. Nakonec zvítězila potřeba prosazovat vlastní nápady, jít vlastní cestou, ale i touha nacházet podobně naladěné lidi.  Ty jsem začala sdružovat v klubu, který měl napomáhat rozvoji byznysu, příležitostí a sdílení zkušeností. Postupně se z něj rozvinulo pět unikátních projektů, které podporují, oceňují a zviditelňují české společnosti, které jsou aktivní nejen na půdě České republiky, ale na celém světě. Jedná se o Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů. Navíc také jako žena podnikatelka podporuji ženy v Helas Ladies Club. Naše zkušenosti načerpané za 22let v byznysu jsme zastřešili jednotícím sloganem, pomyslným deštníkem Podnikatelské platformy Helas - Budujeme Hrdé Česko.  O tyto poznatky se chceme podělit i s těmi, kteří nejsou přímými účastníky soutěží, ale chtějí také tvořit, posouvat se dál, nacházet nové cesty a na podnikání nezanevřít.

Podnikatelská platforma je místo možného spojení 5.000 českých firem, zahraničních společností, nápadů, příležitostí a nekonečné dávky inspirace. Tradice od roku 1997.