MODERNÍ TRENDY OBCHODU, ČEMU ODZVONILO A CO FUNGUJE

13. 5. 2021
online webinář
Kdy:
13. květen 2021 14:00
Město:
online webinář
Místo:
z pohodlí vašeho domova

ZÁZNAM Z ONLINE SETKÁNÍ NALEZNETE ZDE.

MODERNÍ TRENDY OBCHODU, ČEMU ODVZVONILO A CO FUNGUJE

ODZVONILO KAMENNÝM PRODEJNÁM?  JAKÝ OBCHODNÍ MODEL ZVOLIT?
OSOBNÍ ONLINE FRANČÍZA BEZ NÁKLADŮ. ZÁKAZNÍK NEBO OBCHODNÍ ZÁSTUPCE?
ZMĚNA OBORU O 180°, A CO NA TOM, ŽE MI BYLO 40+

Není obvyklé, aby podnikatelé odkrývali své karty. To však neplatí pro Podnikatelskou platformu Helas. Jiří Černota, zakladatel a majitel, BEWIT, původně vlastnil firmu v oboru stavebnictví. Po jejím prodeji ve zralém věku udělal obrat o 180° a stal se z obchodníka filozofem. Vymyslel osobní frančízu Bewit a spustil unikátní online systém. Rád se podělí o své životní zkušenosti. Inspirujte se také, nikdy není pozdě. 

Hledáte inspiraci jak prodávat své vlastní zboží, láká Vás vyzkoušet si nové způsoby obchodování? Chcete nový a jednoduchý model pro sebe či případně pro své děti? Něco nového bez závazků, rizika a nákladů, které číhají na každém kroku? Nudíte se, jste otrávení a máte toho „starého“ už dost?

Pandemie ovlivnila naše životy ve všech oblastech. Někteří z nás svoje podnikání rozšířili, někteří zásadně omezili, některým lidem jejich obor "zmizel". Mnozí hledají jiné cesty spolupráce nebo chtějí začít něco nového. Další otázka je, jakou formou. Odzvonilo kamenným obchodům?

Pandemie jako příležitost – řeklo 71 % podnikatelů v rámci průzkumu Podnikatelské platformy Helas. Některým se byznys znásobil, u některých došlo k poklesu a někteří z vás mají relativně vyrovnané výsledky s předchozími obdobími. Postupně se podíváme na různé formy obchodování a k nim přiřadíme reálné příběhy.