PRÁDLOVÝ VEČÍREK S BRAEXPERTKOU KLÁROU HRUŠKOVOU DOUBKOVOU

16. 3. 2021
online Talk Show
Kdy:
16. březen 2021 20:00
Město:
online Talk Show
Místo:
z pohodlí vašeho domova

ZÁZNAM Z ONLINE WEBINÁŘE NALEZNETE ZDE.

Užitečná, ale hlavně zábavná a neformální talk show PRÁDLOVÝ VEČÍREK s BraExpertkou Klárou Hruškovou Doubkovou, zakladatelkou a majitelkou obchodů Caresse BraExpert, která poradí, jak správně vybrat prádlo, aby dobře vypadalo, bylo pohodlné, poskytovalo dostatečnou oporu a každá žena se v něm cítila doslova jako BOHYNĚ.

 Klára bere v potaz jakékoli ženské tvary, které nezapadají do klasické konfekční představy a zakládá si na tom, že pro každou ženu existuje ta perfektní podprsenka. Snaží se o osvětu v otázkách konfekčního prodeje, ženského sebevědomí, slowfashion či bojuje proti tabuizování některých aspektů mateřství. Svou firemní filosofii zakládá na ohleduplnosti, přátelském a rovném přístupu a samozřejmě vysoké profesionalitě a perfektních znalostech celého svého týmu.

Pro inspiraci: Jak se změřit a správně určit velikost podprsenky   

Caresse BraExpert je specializovaný obchod s dámským prádlem, který vznikl z jednoduché potřeby. Potřeby konečně si obléci podprsenku plnící účel, ke kterému bylo spodní prádlo stvořeno. Prádlo, které nejen dobře vypadá, ale je pohodlné pro celodenní nošení, poskytuje ňadrům dostatečnou oporu a každá žena se v něm cítí půvabně.

Přesně toto přání měly v roce 2012 Klára Hrušková, která tehdy spolu s Lucií Bozděchovou Caresse BraExpert založila. Klára patří mezi nejuznávanější braexpertky v ČR, tedy odbornice na spodní prádlo. Pravidelně pořádá přednášky, akce, přehlídky spodního prádla, dámské jízdy, zejména oblíbené jsou také tzv. "prádlové večírky". Caresse BraExpert patří mezi první obchody v České republice, které se začaly zabývat brafittingem a vyvracet nepravdivé mýty o nepohodlnosti spodního prádla. Bere v potaz jakékoli ženské tvary, které nezapadají do klasické konfekční představy a zakládá si na tom, že pro každou ženu existuje ta perfektní podprsenka. Snaží se o osvětu v otázkách konfekčního prodeje, ženského sebevědomí, slowfashion či bojuje proti tabuizování některých aspektů mateřství. Svou firemní filosofii zakládá na ohleduplnosti, přátelském a rovném přístupu a samozřejmě vysoké profesionalitě a perfektních znalostech celého svého týmu. Není jen anonymním obchodem, je komunitou, která si navzájem radí a prospívá.

 Značky spodního prádla pečlivě vybírá od evropských i světových výrobců spodního prádla. Najdete u ní ikonické značky, jako je Curvy Kate, Panache, Freya, Simone Pérèle, Wonderbra, Comexim, Marie Jo, Prima Donna, Sculptresse a nespočet dalších. Jako první na český trh uvedla "bandeletky", ochranné pásky, které zabraňují nepříjemnému odírání vnitřní strany stehen, spolu s tělovými balzámy Body Glide a šortkami na ochranu stehen. Poskytuje široký sortiment doplňkového zboží, aby od ní mohl každý zákazník odejít spokojen, plně vybaven novými padnoucími kousky i informován o možnostech a variabilitě spodního prádla.

Doba koronavirová toto podnikání postavené na osobním přístupu a poradenství "přímo na prsa" tvrdě zasáhla, ale v Caresse BraExpert se snaží vydržet. Spustili online službu ONLINE BRAFITTING, kdy své jedinečné know how přenesli do online prostředí. Přes kameru pomáhají vybírat prádlo tak, aby dokonale sedělo. S nadsázkou můžeme říci, že začali svlékat dámy na dálku, aby vydrželi lockdown.