ŽENU ANI KVĚTINOU NEUHODÍŠ

8. 3. 2021
z pohodlí vašeho domova
Kdy:
8. březen 2021 16:00
Město:
z pohodlí vašeho domova
Místo:
online debata

Dlouholetým partnerem Podnikatelské platformy Helas je společnost Vodafone Česká republika. Rádi bychom Vás a Vaše kolegy jménem Vodafone a Nadace Vodafone pozvali na debatu k ne příliš obvyklému tématu – problematice domácího násilí a jeho dopadu na práci a vztahy na pracovišti.

KDE: debatu můžete sledovat na Facebooku Nadace Vodafone Česká republika https://www.facebook.com/NadaceVodafone/ a YouTube https://www.youtube.com/channel/UCheTtp4EJNAulbF59xS80XQ

Domácí násilí přestává být jako téma tabu a obzvlášť v souvislosti s pandemií, home office a omezenými možnostmi cestování a pohybu obecně, rezonuje ve veřejné diskusi čím dál víc. Stejně jako domácí násilí ovlivňuje život obětí a jejich bližních v soukromí, ovlivňuje i jejich práci a to, jak se chovají vůči svým kolegům.

Jedna zaměstnankyně Vodafone se nedávno svěřila svým kolegům „Nikdy bych nevěřila, že mi může zaměstnavatel pomoci s tak osobním problémem,“ i proto chce Vodafone inspirovat ostatní firmy.

Ve spolupráci s organizací ROSA – Centrum pro ženy a společnostmi IKEA Česká republika a AVON, připravil Vodafone Česká republika online debatu, na které se mimo jiné dozvíte:

  • Co si myslí Češi o domácím násilí 
  • Domácí násilí v době pandemie COVID-19
  • Proč by se měly firmy zajímat o domácí násilí
  • Jak domácí násilí ovlivňuje výkony a vztahy na pracovišti
  • Jak může pomoci zaměstnavatel 

Poslechněte si zkušenosti firem, které se rozhodly své zaměstnance podporovat v boji proti domácímu násilí,  a zeptejte se jich na vše, co Vás zajímá.