ONLINE TALK SHOW: SVĚT SE MĚNÍ, ZLATO JE JISTOTA. TRADICE - HODNOTY - INVESTICE.

14. 10. 2020
online Talk Show
Kdy:
14. říjen 2020 20:00
Město:
online Talk Show
Místo:
z pohodlí vašeho domova

Online talk show SVĚT SE MĚNÍ, ZLATO JE JISTOTA. TRADICE. HODNOTY. INVESTICE, s přední českou společností, která od roku 1993 razí české mince. ČESKÁ MINCOVNA je s námi každý den.

Úcta k tradici
České mincovnictví má více než tisíciletou tradici – naše země totiž neoplývala jenom medem a mlékem, ale také hojností stříbra. To místním mincmistrům poskytovalo prostor pro umělecké vyjádření, které obdivujeme dodnes. Česká mincovna z Jablonce nad Nisou se k jejich odkazu již více než čtvrt století hrdě hlásí. Razí nejen všechny oběžné mince, ale také všechny české pamětní mince a množství vlastních pamětních, investičních a dárkových produktů z drahých kovů. V jejich reliéfu se ukrývá řada emocí i roky lásky k řemeslu.

Povídali jsme si s panem ALEŠEM BRIXEM, členem představenstva pro obchod a marketing, Česká mincovna.

Z pohodlí a bezpečí Vašeho domova, s dobrým čajem nebo sklenicí vína, místo televizních zpráv či seriálů si jsme si opět povídali se zajímavými hosty. Ostatně tak, jak to dobře znáte z našich akcí. Jediné co k tomu potřebujete je Váš počítač a kliknout na proklik, který Vám po Vaší registraci přijde. Můžete se zeptat na cokoliv.

Záznam z online talk show, který zasíláme pro zhlédnutí i těm, kteří se nakonec nestihli připojit, naleznete ZDE.