KVANTOVÝ SKOK S RENATOU ANGELO

14. 8. 2020
Ondřejov (25 km od Prahy po D1)
Kdy:
14. srpen 2020 09:15
Město:
Ondřejov (25 km od Prahy po D1)
Místo:
Legner Hotel Zvánovice

Využíváme mimořádné příležitosti a zveme Vás na seminář „KVANTOVÝ SKOK s Renatou Angelo“, který se uskuteční 14. – 16. 8. 2020 v Lesních lázních Zvánovice nedaleko Benešova.

Tuto akci zařazujeme aktuálně do našeho programu „Bod zlomu pro podnikatele“, jehož cílem je ukazovat a umožňovat nové pohledy na život a byznys a také své zdraví v kombinaci se splněním svých cílů či si znovu oživit. Jak jinak než „nové oči“ nás mohou posunout dál do kondice toho, jak chceme žít své životy za pět či deset let. Kvantová fyzika, kvantové léčení, kvantový skok. Pojďme to začít společně.

Všichni jsme dosáhli mnohých úspěchů, naplnili své vize a představy, ale jak v této době plné změn můžeme MAXIMALIZOVAT SVŮJ POTENCIÁL a dosáhnout výjimečných výsledků, o tom bude tato společná aktivita. S radostí a lehkostí, to se nyní může hodit.

Renata Agelo patří mezi přední světové motivační spíkry, mentorka a spoluautorka světového bestselleru „Pushing To The Front“ a také knihy „Nový Začátek“, kterou napsala společně s Brianem Tracym. Žila na čtyřech kontinentech, nyní žije v Austrálii a výjimečně bude V České republice jeden měsíc. My máme tu čest využít této možnosti a pozvat úzký okruh našich partnerů a členů za zvýhodněných podmínek.

Renatu znám osobně deset let, využila jsem osobního koučovacího programu a také Firewalkingu, jehož je certifikovanou lektorkou F.I.R.E. Institut v USA. Tato zkušenost mně změnila život. V dobrém.

NA TÉTO AKCI BUDU OSOBNĚ PŘÍTOMNA.

V případě zájmu nám stačí zaslat odpověď OBJEDNÁVÁM KVANTOVÝ SKOK“ na email helena_kohoutova@helas.org Seminář fakturujeme jako pracovní školení. Cena semináře je Kč 14 497,-. Cena nezahrnuje ubytování a stravování (objednává se napřímo v resortu Lesní Lázně Zvánovice).

Těším se, že kvantový skok prožijeme společně.