NOVÉ TRENDY V PREVENCI ZDRAVÍ A MEDICINĚ, NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI A BYZNYS

20. 8. 2020
Praha
Kdy:
20. srpen 2020 09:30
Město:
Praha
Místo:
Klášter minoritů sv. Jakuba, Malá Štupartská 635/6, Praha 1

Srdečně Vás zveme na konferenci „NOVÉ TRENDY V PREVENCI ZDRAVÍ A MEDÍCINĚ, NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI A BYZNYS“, která se uskuteční ve čtvrtek 20. srpna od 9.30 hodin, v Klášteře minoritů sv. Jakuba, Malá Štupartská 635/6, Praha 1.

Konference je vhodná pro odbornou veřejnost, ale i ty, kteří pracují v oblasti wellness, fitness, zdraví či každého zaměstnavatele, který podporuje své zaměstnance. Srozumitelně a jasně.

Potkáte se s vizionáři, zakladateli a lídry světových projektů, které byly transformovány do unikátní jedinečnosti a navíc vznikly v České republice. Představíme trendy v oblasti odborné diagnostiky, terapie špičkovými technologiemi. Detekci a prevenci významných rizikových faktorů kardiovaskulárního systému a telemedicíny. Probiotika a s nimi spojenou imunitu, klíč ke zdraví. Řekneme si, co znamená živá strava RawFood, jejíž prvopočátky začaly právě u nás.

To vše bude s možností vyzkoušet si prezentované, včetně diagnostiky tepenného a žilního systému (cca 5min), telerehabilitace a doplněno o degustace raw bezlepkových produktů v nejvyšší BIO kvalitě Lifefood, nápojů Harmonelo a přírodní bezkofeinové kávy Dandelion, vyráběné z pampeliškového kořene, pampeliškových čajů a pampeliškových pralinek, které byly oceněny Českou chuťovkou 2019.

Více informací naleznete v pozvánce ZDE.

Harmonogram

 • Registrace
  09:30
 • Zahájení

  Tomáš Bohrn zakladatel Advanced Medical Solutions
  Tereza Havrlandová zakladatelka Lifefood Czech Republic
  Jana Benedová obchodní partner Harmonela
  Jana Kolrusová zakladatelka Dandelion

  Degustace a pohoštění

  Praktické ukázky
  Neinvazivní vyšetření tepenného a žilního systému (3 - 5 minut v sedě)
  Telerehabilitace

  10:00
 • Předpokládaný konec akce
  14:30