Něco vám to připomíná?

Pokud i vaše nemovitost, a je jedno jestli je to chaloupka u lesa nebo činžovní dům na Vinohradech,  potřebuje nová dřevěná okna, masivní dveře nebo fasádu, je čas obrátit se na odborníky. 

Toužíte po špaletových oknech?  Je jedno, jestli se otvírají dovnitř nebo ven. V TRUSTAV vám vyrobí přesné i pohledové repliky s vlastnostmi moderních oken. 

   

Nebo snad potřebujete atypické vchodové a interiérové dveře, ale chcete aby měly prvky bezpečnosti? TRUSTAV nabízí kompletní servis včetně všech moderních vychytávek. A jako bonus jsou veškeré jejich výrobky certifikované a plně respektují požadavky památkářů!

  

Stejně jako jsou zásadní pro vzhled a funkci budov kvalitní okna, je zásadní i fasáda. Právě rekonstrukce fasád přidali ke svým činnostem v TRUSTAV proto, aby mohli zajistit kompletní servis pro vaše krásnější nemovitosti. 

 

Od ledna 1998 se v TRUSTAV specializují na výrobu oken i dveří pro bytové domy, veřejné budovy i kulturní památky. Česká firma, která všechny zakázky připravuje na míru vašim potřebám, ručně a s maximální péčí. Jejich výrobnu naleznete v Děčíně, kanceláře a vzorkovnu v Praze , ale instalaci provede po celé ČR.

Více informací nalezente na:
www
instagram
facebook

 

 

 


19. květen 2022, Veronika Krnáčová

Další články

29. 06.
2022
HYBRIDNÍ PRÁCE SPOJUJE TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ
29. 06.
2022
100% DOTACE NA VÝSTAVBU DOMOVŮ PRO SENIORY A DĚTSKÉ SKUPINY
29. 06.
2022
Prohlášením konkursu nezaniká odpovědnost jednatele z vlastní činnosti
29. 06.
2022
NAŠIM ŘEŠENÍM JE KOMBINACE EXPERTÍZY A LIDSKÉHO PŘÍSTUPU
29. 06.
2022
Proč je i pro malé a střední podniky tak důležitá kybernetická bezpečnost – a jak ji posílit
28. 06.
2022
Moderní svět skrytých zárubní

Do domů, bytů a kanceláří se stále více prosazují...