Praha, 1. února – Společnost Gordic, která 1. února 2023 slaví 30 let od svého založení, přesunula svou pražskou centrálu na novou adresu. Jako dárek k významnému jubileu si nadělili moderní a ekologicky šetřené prostory v budově City Green Court v Hvězdově ulici na Praze 4.


Slavnostní pásku nových prostor přestřihl generální ředitel společnosti Gordic Jaromír Řezáč

V předvečer výročí otevřel novou centrálu v Praze generální ředitel firmy Jaromír Řezáč, spolu se svými syny Markem a Michalem, kteří jsou generačními nástupci ve vedení firmy. Právě Marek Řezáč, ředitel Gordic Praha, inicioval přesun pražské části firmy z Italské na Hvězdovu ulici. Kromě důležitých aspektů, jako byl výběr vhodné budovy nebo důkladná workplace analýza, se Marek významně zaměřil na to, aby se v nových kancelářích maximálně odrážely firemní hodnoty. Nyní každá část nových prostor na ně má svým způsobem vazbu. S příběhy skrytými v detailech osobně seznamoval další členy vedení při slavnostním otevření.

„Stěhování jsme opravdu potřebovali. Po svém jmenování do funkce ředitele Gordic Praha jsem chtěl prostor, který nabídne našim kolegům určitý balanc mezi prací z domu a kanceláře, ale také veškerý komfort pro efektivní práci. Navíc jsme si ve firmě velmi dobře vědomi, že hybridní práce bude standardem následujících let, a to jsme se snažili reflektovat. Proto jsme již od prvopočátku projektu přemýšleli rovnou o hybridních kancelářích. Je to pro nás všechny velká změna, ale věřím, že ku prospěchu“ doplňuje Marek Řezáč.

V nových prostorech se zaměstnanci těší také z místnosti vybavené speciálně pro audiovizuální produkci, míst k odpočinku, e-sport zasedací místnosti nebo společenských prostor, které jsou srdcem celých kanceláří. Kromě modernizace, nového svěžího vzhledu nebo nové motivace přináší přesun pražské centrály zaměstnancům také větší dostupnost. Stěhování znamená výhody i pro zákazníky. Budova disponuje vybavenými školicími prostory s cateringem a současně dochází ke zkvalitňování zákaznické podpory.

„Přeji nám všem, aby se nám v nových prostorech dobře pracovalo, abychom zlepšovali vztahy se zákazníky, naše produkty a služby, naši identitu na trhu. Moc děkuji Markovi a Michalovi, jejich týmům a všem co pomáhali. Dobrá práce, super dílo, super facelift,“ chválil při slavnostním openingu generální ředitel Jaromír Řezáč.

Gordic Praha nyní najdete na adrese Hvězdova 1734/2c, Praha 4-Nusle.


Novou centrálu v Praze si prohlédly dvě generace rodiny Řezáčových


6. únor 2023, Veronika Krnáčová

Další články

29. 03.
2023
Rehabilitační centrum Čeladná – v objetí Beskyd se léčí tělo i duše
29. 03.
2023
PODPORA PORADENSKÝCH SLUŽEB PRO FIRMY

Vážení přátelé Podnikatelské platformy Helas, rádi bychom vás prostřednictvím našeho...

29. 03.
2023
„Za důležitou považuji lidskost, soucit s lidmi a ochota jim pomoct i s problémy, které nejsou pracovní.“
24. 03.
2023
Podpora digitalizace firem

Vážení přátelé Podnikatelské platformy Helas, rádi bychom vás prostřednictvím našeho...

24. 03.
2023
JSME SRDCAŘI

Hana Reuterová, jednatelka a majitelka společnosti IDC-FOOD, s. r. o....

22. 03.
2023
„Obchod je v něčem podobný sportu. Sportovec také nevyhraje každý závod a z prohry se umí poučit.“