Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým spojením může v nás podpořit „mužskou“ kvalitu, energii.

Tato vyvážená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů může být podporou obzvláště na mentální úrovni. Každý v sobě máme archetyp krále a každý z nás na své životní cestě, ať už vědomě, či nevědomě, pracuje na jeho objevení, vybalancování a rozzáření. Směs BEWIT KING aspiruje na to být podporou a pomocí na této cestě.

Archetyp krále můžeme vnímat jako završení a propojení všech ostatních archetypů. Král je. Pochopil tajemství výzvy nekonat. Což neznamená pasivitu, ale konání bez egoismu. Inspirovanou činnost. Službu. Energie Krále plyne vyzařováním, projevuje se jeho pouhou přítomností. Francouzští králové raného novověku toto umění demonstrovali svým „slunečním“ naturelem. Král je božským dítětem (přírodním principem) v každém z nás. Je zralý a nesobecký. Je celistvý a moudrý. Postoj Krále je postojem organizovanosti, síly a požehnání. Jestli současná společnost něco potřebuje, tak je to více lidí, kteří v sobě našli a rozvinuli archetyp krále, kteří si uvědomují, že jsou krály už nyní a realizují toto uvědomění v praktickém životě.

Nákup s možností získání výhod, slev, odborných konzultací ZDE (nezávazná registrace)

Nákup bez registrace ZDE


25. listopad 2021, Veronika Krnáčová

Další články

3. 12.
2021
FÉROVOST A NEUSTÁLÝ VÝVOJ

Libor Sedláček byl prvním zaměstnancem společnosti GUMEX a se...

1. 12.
2021
„Motivuje mě smysluplná činnost s přidanou hodnotou pro druhé, pro mé okolí.“
26. 11.
2021
Chytrý software pro malé a střední firmy

Chcete zjednodušit administrativu, eliminovat „papírování“ a snížit náklady? Taky vás...

25. 11.
2021
„Nejdůležitější je mít rád svou rodinu, své kolegy, svůj obor a svou práci.“
25. 11.
2021
SUPERPOTRAVINA BEWIT® PRAWTEIN® C60

Čisté ztělesnění těch nejsilnějších elementů, které nám kdy příroda nabídla....

24. 11.
2021
Leader

Synergická směs LEADER oživí vaši energii a podpoří vaši...