Představte si, že jdete ve stopách minulosti, kde každý kámen vypráví svůj příběh a každý kout v sobě nese vůni dávných časů. To všechno je skryto v Břevnovském klášteře, starobylém skvostu Prahy, který čeká, až přetvoří vaše největší přání do reality. Pojďte s námi cestou historie a přitom s veškerým komfortem moderní doby. Otevřete bránu k nezapomenutelným zážitkům.

Břevnovský klášter, jehož kořeny sahají až do temných věků minulosti, je jako kniha plná tajemství, která čeká, až bude otevřena a prozkoumána. Jeho kamenné zdi a vysoké věže poskytují útočiště pro neuvěřitelné příběhy králů a mnichů. Svědků minulosti, kteří zanechali svou stopu v dějinách. Středobodem této historické symfonie je dozajista Tereziánský sál, nádherně zdobený freskami a vytesanými detaily, který zve k oslavám s puncem elegance a krásy.

Ať už jste z kterékoliv části Prahy, přístup k Břevnovskému klášteru je hladký a bezstarostný. Městská hromadná doprava vám umožní snadný přístup (autobusové i tramvajové linky mají zastávky v těsné blízkosti) a pro ty, kteří upřednostňují soukromou dopravu, je k dispozici u areálu kláštera parkování, čímž se zajišťuje pohodlný příjezd a odjezd bez stresu a starostí.

Břevnovský klášter není jen další památník minulosti – je to místo, kde se příběhy snoubí s pohodlím a historie tančí s moderností. S bohatou historií, rozlehlým parkem a bezproblémovou dopravní dostupností se Břevnovský klášter stává ideálním prostorem pro svatby, firemní večírky, konference i rodinné oslavy.

Přijďte a zažijte tu kouzelnou atmosféru, kterou umí vyčarovat jen Břevnovský klášter.

Více informací naleznete na www.brevnov.cz 
V případě zájmu o rezervaci prostor kontaktujte pana Petra Šátka na pronajmy@brevnov.cz nebo na
 +420 220 406 286


2. květen 2024, Petra Tůmová

Další články

24. 05.
2024
PROČ JE ROZUMNÉ UZAVÍRAT SMYSLUPLNÁ OBCHODNÍ PARTNERSTÍ A KOHO VÁM CHCEME PŘEDSTAVIT?
24. 05.
2024
CRIF: V Česku za první čtyři měsíce roku přibylo 5 990 firem, nejvíce za posledních 6 let
23. 05.
2024
DOTACE NA ÚSPORY ENERGIÍ ZAHÁJENY

Vážení přátelé Podnikatelské platformy Helas, rádi bychom vás prostřednictvím našeho...

23. 05.
2024
KONGRESOVÉ ZÁZEMÍ NA ZÁMKU

Zažijte firemní akci, nebo konferenci v nádherném zámeckém prostředí. Kvalitní...

22. 05.
2024
Jsou motorem ekonomiky. Firmy se utkají o vítězství v soutěži Ocenění Českých Lídrů
16. 05.
2024
"Jsem typ vizionáře, snažím se hledět dopředu a hledat obchodní a technická řešení, abych mohl zajistit plynulost růstu firmy."