Datum konání: 16. říjen 2019 16:00

Město: Praha 1

Místo: Klášter minoritů sv. Jakuba, Malá Štupartská 6

Jak jí využít ve svůj prospěch?

16:00 WELCOME DRINK


16:30 Mezinárodní E-Commerce: Další průmyslová revoluce?
Luděk Drnec, generální ředitel DHL Express pro Českou republiku

16:40 RYZE ČESKÉ FIRMY USEDNOU DO KŘESLA PRO HOSTA
SDÍLENÍ – INSPIRACE – ZKUŠENOSTI

PŘEDSTAVENÍ HOSTŮ

PETER ÁRVA, Head of Logistics, BIBLOO
BIBLOO je prémiový e-shop, který obléká milovníky módy v 31 zemích. Široký sortiment zahrnuje přes 130 značek, jako jsou například Tommy Hilfiger, Guess nebo Calvin Klein. Vlastní sklad zboží, který pojme až 150 000 kusů značkového oblečení, bot a doplňků, umožňuje takřka okamžitou expedici. Díky týmu fotografů a stylistů si zákazníci mohou jednotlivé kusy prohlédnout jak na detailních fotografiích, tak i na videu s inspiračním outfitem. Kromě pohodlného on-line nakupování na e-shopu je možné navštívit BIBLOO Concept Store v pražském obchodním domě Kotva. Tam se na unikátním prostoru setkává to nejzajímavější ze světa módy a designu.

PETR HLAVÁČEK, zakladatel, spolumajitel, jednatel BU1 sport s.r.o.
BU1 je česká značka brankářských fotbalových rukavic, která v minulém roce prodala více než 12 tisíc párů rukavic do 52 zemí po celém světě. V BU1 rukavicích chytají brankáři od těch nejnižších amatérských soutěží přes Ligu mistrů až po reprezentace.

KATEŘINA KULHÁNKOVÁ,technik, zakladatelka, jednatelka VAT Electronic s.r.o.
Pod vlastní značkou GENERAL vyrábí dálkové ovladače. Od roku 2009 pomocí vlastního SW vytváří rozsáhlou databázi vysílacích protokolů/kódů a díky tomu umí vyrobit duplikát jakéhokoliv i atypického dálkového ovladače. Dodaný ovladač má naprosto stejné funkce i názvy tlačítek jako původní originál. Denně do eshopu dodávají nové modely ovladačů. Už jich mají kolem 8000. Na 2 vlastních eshopech prodávají tisíce ovladačů měsíčně a více než třetina objednávek směřuje do zahraničí.